لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۰۸

برتری سلتیک و میامی در هفته ششم ان بی ای


برتری سلتیک و میامی در هفته ششم ان بی ای
برتری سلتیک و میامی در هفته ششم ان بی ای

در ادامه رقابتهای هفته ششم لیگ ان بی ای، شب گذشته ده دیدار برگزار شد که در یکی از آنها تیم باستن سلتیکس با پیروزی بر تیم مدعی نیویورک نیکس به دوازدهمین برد این فصل رسید.

در دیداری که روژان روندو در فرم ایده آلش نبود. پال پیرس شوتینگ فوروارد ۳۴ ساله این تیم بههمراه دیگر ستاره باستن یعنی ری آلن بهترین عملکرد را داشتند.

پیرس و ری آلن در این دیدار برای رسیدن به پیروزی هر کدام ۳۳ دقیقه در زمین حضور داشتند که حاصل تلاش آلن ۱۴ امتیاز ۲ پاس گل و ۵ ریباند بود و پال پیرس هم در این مدت با کسب ۳۰ امتیاز۷ ریباند ۵ پاس گل یک بلاک شات و یک توپ ربایی همه کاره سفید و سبز پوشان سالن تی دی گاردن آرنای شهر بوستون بود. در تیم آبی پوش نیویورک نیکس تایسون چاندلر سنتر بلند قامت نماینده منهتن با کسب ۲۰ امتیاز و ۱۱ ریباند پر امتیاز آورترین بازیکن تیم میهمان بود ولی این دیدار در نهایت با درخشش پال پیرسبا برتری ۹۱ به ۸۹ باستن سلتیکس به پایان رسید.

همچنین دیشب میامی هیت با پیروزی در خانه سونی سیکسرز هفدهمین برد این فصل اش را جشن گرفت. در این دیدار که در ورزشگاه ولز فارگو سنتر برگزار شد، نایب قهرمان فصل پیش این مسابقات در برابر فیلادلفیا سونی سیکسرز با نتیجه ۹۹ بر ۷۹ به برتری رسید. میامی در این دیدار هم به قدرت لبران جیمز متکی بود. شوتینگ فوروارد بیست و هفت ساله میامی در این بازی هم ستاره تیمش بود و موفق شد نوزده امتیاز، دوازده ریباند، هشت پاس گل و دو بلاک شات برای میامی کسب کند. در آنسوی میدان اما آندره ایگودالا شوتینگ فوروارد فیلادلفیا برغم به دست آوردن ۱۰ امتیاز، هفت ریباند و شش پاس گل باز هم نتوانست مانع از هفتمین شکست تیمش شود. میامی در دیدار بعدی اش فردا میزبان تورنتو رپتورز خواهد بود.

XS
SM
MD
LG