لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۲۸

شکست میامی در برابر جز


شکست میامی در برابر جز
شکست میامی در برابر جز

در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ ان بی ای شب گذشته یازده دیدار برگزار شد که در یکی از آنها میامی هیت هشتمین شکست فصلش را متحمل شد.

یاران لبران جیمز که در ورزشگاه انرژی سولوشنز آرنا میهمان یوتا جاز بودند در برابر این تیم با نتیجه نزدیک ۹۸ بر ۹۹ تن به شکست دادند. در این دیدار تیم میزبان دو کوارتر نخست را با برتری به پایان برد، اما در کوارترهای دوم و سوم، میامی به لطف درخشش لبران جیمز به برتری رسید. هر چند که ۳۵ امتیاز، ۱۰ ریباند و شش پاس گل جیمز هم مانع از ششمین شکست خارج از خانه میامی نشد. در آنسوی میدان اما ال جفرسون سنتر یوتا با به دست آوردن بیست امتیاز، شش ریباند و دو پاس گل نقش مهمی در هفدهمین پیروزی این فصل یوتا داشت. میامی در دیدار بعدی، امشب میهمان لس انجلس لیکرز خواهد بود.

لیکرزی که خود شب گذشته دیدارش را با پیروزی به پایان برد. یاران کوبی برایانت در ورزشگاه استیپلز سنتر میزبان ساکرامنتو کینگز بودند، موفق شدند این تیم را با نتیجه ۱۱۵ بر ۱۰۷ از پیش رو بردارند. در این دیدار که در حضور حدود ۱۹ هزار تماشاگر برگزار شد، لس انجلس کوارترهای اول تا سوم را با پیروزی پشت سر گذاشت، دو تیم در کوارتر چهارم هم به تساوی رسیدند تا در مجموع لیکرز پیروز این دیدار لقب بگیرد. کوبی برایانت، شوتینگ گارد لیکرز در این دیدار هم ستاره تیمش بود و موفق شد سی و هشت امتیاز، هشت ریباند، سه پاس گل، و یک توپ ربایی برای تیمش کسب کند. اندرو بینام و پائو گسول هم به ترتیب ۱۹ و ۱۵ امتیاز دیگر به دست آوردند تا لیکرز بیست و دومین پیروزی این فصل را جشن بگیرد. فرانسیسکو گارسیا هم با ثبت ۱۸ امتیاز، ۳ ریباند و دو پاس گل امتیاز آورترین بازیکن ساکرامنتو در این دیدار بود.

XS
SM
MD
LG