لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۳۳

ادامه روند نزولی دالاس موریکس


ادامه روند نزولی دالاس موریکس
ادامه روند نزولی دالاس موریکس

درلیگ بسکتبال ان. بی. ای. تیم ممفیس گریزلیز سال ۲۰۱۲ را با شکست سنگینی آغاز کرد.

ممفیس گریزلیز که دو روز پیش با حامد حدادی سنتر ایرانی خود برای یکسال دیگر قرداد بست دیشب در شروع هفته دوم لیگ ان. بی. ای. در ورزشگاه یونایتد سنتر شهر شیکاگو مقابل تیم مدعی قهرمانی شیکاگو بولز با ۴۰ امتیاز اختلاف باخت.

شیکاگو که در اولین بازی خانگی خود میزبان یاران حامد حدادی بود در پایان با درخشش کارلوس بوزر دریک روز و رانی بروئر در پایان کوارتر چهارم با نتیجه ی سنگین ۱۰۴ به ۶۴ ممفیس را نقره داغ کرد. در این پیکار کارلوس بوزر گارد قدرتی شیکاگو در ۲۴ دقیقه حضورش در زمین ۱۷ امتیاز یازده ریباند دو توپ ربایی و یک بلاک شات به ثبت رساند. ام. وی. پی. یا ارزشمندترین بازیکن فصل گذشته دریک روز با ۱۶ امتیاز ۳ ریباند ۷ پاس گل دو توپ ربایی و دو بلاک شات بمانند همیشه درخشید ولی پرامتیاز آورترین بازیکن میدان رانی بروئر شوتینگ گارد ۲۶ ساله ی شیکاگو بود که با ۱۷ امتیاز ۵ ریباند ۷ پاس گل و۲ توپ ربایی کمک شایانی به پیروزی تیم میزبان کرد. در تیم ممفیس گریزلیز زاک رندولف فوروارد قدرتی این تیم در فرم ایده آل خود نبود و در مدت یازده دقیقه حضورش در زمین تنها دو امتیاز کسب کرد. سامی یانگ شوتینگ گارد و جاش دیویس شوتینگ فوروارد ممفیس ذخیرها ی این تیم با کسب ۱۰ امتیاز بیشترین امتیازات را برای ممفیس بدست آوردند و حتی پرامتیاز آورترین بازیکن ممفیسی ها مارک گاسول با ۸ امتیاز۱ ریباند دو توپ ربایی و دو بلاک شات هم نتوانست از شکست سنگین ۱۰۴ به ۶۴ تیمش جلوگیری کند. حامد حدادی که پیش از عقد قرارداد با ممفیس از تیمهای شارلوت بابکتس ال ای کلیپرز و باستن سلتیکس هم پیشنهاد داشت باید تا تبدیل شدن ویزایش به ویزای کار و پایان مراحل اداری مربوط به اقامتش در آمریکا برای به میدان رفتن تا هفته سوم لیگ صبر کند.

اما تیم دنورناگتس انتقام شکست شنبه شب را از ال. ای. لیکرز گرفت و سومین باخت این تیم را به یاران کوبی برایانت تحمیل کرد. دیشب تیم ال ای لیکرز در پپسی سنتر شهر دنور ایالت کلرادو میهمان تیم آنشهر بود و در پایان ۹۹ به ۹۰ نتیجه بازی را واگذار کرد. لیکرزی ها که شنبه شب در شب سال نوی میلادی در خانه ی خود ورزشگاه استیپ لس سنتر با پیروزی مقابل دنور سومین برد این فصل خود را جشن گرفته بودند دیشب در زمین حریف با اختلاف ۹ امتیاز باختند. در این دیدار دانیه لو گالیناری فوروارد ایتالیایی تیم دنور با کسب ۲۰ امتیاز ۵ توپ ربایی و ۴ ریباند پاسخ منتقدانش در بازی گذشته را داد. پرامتیاز آورترین بازیکن تیم دنور ناگتس هم تی لاوسون پوینت گارد این تیم بود که با ۱۰ پاس گل ۱۷ امتیاز و ۳ ریباند نقش بسزایی در این پیروزی داشت. در آنسو آندرو باینام سنتر ۲متر و ۱۴ سانتیمتری تیم لیکرز که شنبه شب با درخشش او تیم نخست شهر فرشته ها به پیروزی رسید در این دیدار هم با ۱۸ امتیاز و ۱۶ ریباند از بهترین های لیکرز بود. او که به دلیل محرومیت دیدارهای آغازین لیگ را از دست داد در ششمین بازی فصل تیمش برای دومین بار به میدان رفت ولی درخشش او کافی نبود. همچنین پائو گاسول با ۲۰ امتیاز و ۱۱ ریباند و کوبی برایانت با ۱۶ امتیاز و ۳ ریباند تلاش زیادی کردند تا بازنده ی این دیدار لقب نگیرند ولی این تیم با شکست در هر چهار کوارتر بازی به سومین باخت فصل خود تن داد.

اما تیم دوم لس آنجلس ال ای کلیپرز که در این فصل از تیم های مدعی کسب مقام نخست دویژن پاسیفیک محسوب میشود دیشب در آغاز سال نوی میلادی به دومین برد خود رسید.

بلیک گریفین بهترین بازیکن سال اولی فصل قبل و یارانش که در استیپ لس سنتر میزبان تیم پورتلنتد ترایل بلیزرز بودند در همان ابتدای کار در کواتر نخست با پاس های دقیق راندی فوی و اسلم دانک های دی آندره جوردن از میهمان خود پیشی گرفتند و با حفظ این پیشتازی در نهایت با حساب ۹۳ به ۸۹ به پیروزی رسیدند. اما ستاره این میدان بازهم کسی نبود جز بلیک گریفین فوروارد قدرتی کلیپرز که در مدت ۳۷ دقیقه حضورش در زمین ۲۰ امتیاز۱ ریباند ۴ پاس گل و یک توپ ربایی به ثبت رساند تا تیمش که از حضورکریس پال پوینت گارد سابق نیواولینز هورنتس سود میبرد با برتری در هر چهاروقت بازی آغاز سال نوی میلادی را با دومین پیروزی خود جشن بگیرد.

اما دیشب تیم ساکرامنتو کینگز هم به دومین بردش دست یافت. این تیم که در پاور بالانس پاویلیون شهر ساکرامنتو میزبان تیم نیواورلینز هورنتس بود بعد از آنکه در دو وقت نخست بازی را به میهمانش واگذار کرد در وقتهای سوم وچهارم با حمایت تماشاگرانش و بازی خوب مارکوس تورنتون گارد ۲۴ ساله ی خود با حساب ۹۶ به ۸۰ به پیروزی رسید تا بعد از سه باخت دومین پیروزی خود را با هوادارانش جشن بگیرد.

XS
SM
MD
LG