لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۷

پیروزی بولز، بابکتس و هاوکس


پیروزی بولز، بابکتس و هاوکس
پیروزی بولز، بابکتس و هاوکس

در ادامه مسابقات لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای، شب گذشته شش دیدار برگزار شد که در یکی از آنها شیکاگو بولز، میلواکی باکس را از پیش رو برداشت.

در این دیدار که به میزبانی میلواکی برگزار شد، شیکاگو با نتیجه ۹۵ بر ۸۷ حریفش را شکست داد. در این دیدار دریک روز، گارد قدرتی شیکاگو ستاره تیمش بود. روز با کسب ۳۰ امتیاز، ۳ ریباند و ۱۷ تلاش منجر به گل امتیازآورترین بازیکن تیمش بود.

در دیگر دیدار شب گذشته، نیویورک نیکس در برابر شارلوت بابکتس تن به شکست داد. در این دیدار که به میزبانی شارلوت برگزار شد، این تیم موفق شد با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۰۶ میهمانش را شکست داد. در این دیدار بوریس دیائو فوروارد قدرتی شارلوت با کسب ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ تلاش منجر به گل، مرد اول تیمش بود. در تیم نیویورک هم کارملو آنتونی، با وجود کسب ۳۶ امتیاز، ۴ ریباند و ۲ بلاک شات باز هم نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

و در آخرین دیدار شب گذشته، آتلانتا هاوکس در خانه، نیوجرسی نتس را مغلوب کرد. آتلانتا در این دیدار با نتیجه ۹۸ بر ۸۷ نیوجرسی را از پیش رو برداشت. ال هارفورد، سنتر دو متر و هشت سانتیمتری آتلانتا با کسب ۲۳ امتیاز، ۱۲ ریباند و دو تلاش منجر به گل امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

XS
SM
MD
LG