لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۴۴

شکست دیگر مدافع عنوان قهرمانی


شکست دیگر مدافع عنوان قهرمانی
شکست دیگر مدافع عنوان قهرمانی

در ادامه مسابقات لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای، شب گذشته سیزده دیدار برگزار شد.

که در مهمترین آنها لس انجلس لیکرز در برابر دالاس موریکس شکست خورد. در این دیدار که به میزبانی دالاس برگزار شد، مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه ۱۰۹ بر ۱۰۰ بازی را واگذار کرد تا شکست دیگری در کارنامه اش ثبت شود. در این دیدار جیسون کید، گارد قدرتی دالاس با کسب ۲۱ امتیاز، ۲ ریباند و ده تلاش منجر به گل، نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. در تیم لیکرز هم پائو گسول با کسب ۲۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۴ تلاش منجر به گل، امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

در دیگر دیدار شب گذشته، سن آنتونیو اسپرز در برابر تورنتو رپتورز با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۵ به پیروزی دست یافت. در این دیدار که به میزبانی سن آنتونیو برگزار شد، دیخوان بلیر، فوروارد این تیم توانست با به دست آوردن ۲۲ امتیاز، ۱۱ ریباند و یک تلاش منجر به گل، نقش به سزایی در پیروزی تیمش داشته باشد. در تیم تورنتو هم دِمار دیروزان با کسب ۲۸ امتیاز، سه ریباند و یک تلاش منجر به گل، امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

همچنین دنور ناگتس در برابر اوکلاهوما سیتی تاندر با نتیجه ۱۱۲ بر ۱۰۷ به برتری دست یافت. در این دیدار که به میزبانی ناگتس برگزار شد، کارملو آنتونی، شوتینگ فوروارد ناگتس، با به دست آوردن ۳۵ امتیاز، ۷ ریباند و یک تلاش منجر به گل، یک تنه تیمش را به پیروزی رساند. در اوکلاهوما سیتی هم راسل وست بروک، ۲۸ به رغم به دست آوردن ۲۸ امتیاز، ۳ ریباند و۱۰ تلاش منجر به گل، باز هم نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

XS
SM
MD
LG