لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۲۹

روز آخر فصل عادی ان بی ای


روز آخر فصل عادی ان بی ای
روز آخر فصل عادی ان بی ای

فصل عادی مسابقات ان بی ای، در شهرهای مختلف دیشب ۱۵ دیدار برگزار و چهره هر ۱۶ تیم راه یافته به مرحله حذفی یا پلی آف مشخص شد.

که در یکی از آنها لس انجلس کلیپرز که امیدی به صعود به مرحله حذفی نداشت با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۳ در برابر ممفیس گریزلیز به برتری رسید. در این دیدار که با نام شب میراث ایرانیان در ان. بی. ای. در ورزشگاه استپلس سنتر شهرلس آنجلس برگزار شد حامد حدادی ستاره ایرانی ممفیس ۱۳ دقیقه در ترکیب تیمش به میدان رفت که نتیجه آن ۱۰ امتیاز و ۳ ریباند بود. ممفیس با قرار گرفتن در مکان هشتم کنفرانس غرب قرار گرفت و صعود به مرحله پلی آف باید یکشنبه آنیده با پیشتاز این کنفرانس سن آنتونیو اسپرز بازی کند.

اما در دیدار دیگری لس انجلس لیکرز، دیشب در خانه ساکرامنتو کینگز به پیروزی رسید. در این دیدار مدافع عنوان قهرمانی در وقتهای اضافه موفق شد با نتیجه ۱۱۶ بر ۱۰۸ میزبانش را شکست دهد. کوبی برایانت در این دیدار هم درخشید و برای تیمش ۳۶ امتیاز ۹ ریباند و ۶ تلاش منجر به گل برای تیمش به ارمغان آورد. لیکرز که در کنفرانس غرب پس از سان آنتونیو اسپرز در مکان دوم بکار خود در فصل عادی پایان داد یکشنبه آینده باید با تیم هفتم کنفرانس غرب نیواورلینز هورنتس مصاف دهد.

اما دیشب سن آنتونیو اسپرز باز هم تن به شکست داد. در این دیدار، موفقترین تیم این فصل در خانه فینیکس سانز به میدان رفته بود که بازی را با نتیجه ۱۰۳ بر ۱۰۶ به میزبانش واگذار کرد. مارسین گورتات سنتر فینیکس در این دیدار با کسب ۲۱ امتیاز و۱۳ ریباند، امتیاز آورترین بازیکن تیم پیروز بود

و همچنین دیشب باستن سلتیکس در خانه از سد نیویورک نیکس گذشت. در این دیدار که به پیروزی ۱۱۲ بر ۱۰۲ بوستن انجامید، گلن دیویس، فوروارد قدرتی بوستن با کسب ۱۷ امتیاز، ۸ ریباند و ۳ تلاش منجر به گل، نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. در تیم نیویورک هم لندری فیلدز، گارد این تیم با کسب ۱۶ امتیاز و ۷ ریباند، امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود. رقابتهای مرحله حذفی یا پلی آف لیگ ان بی ای شنبه بعد ازظهر با دیدار شیکاگو بولز با اینیدنا پی سر آغاز خواهد شد.

XS
SM
MD
LG