لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۵۴

لبران و دوستانش در فینال کنفرانس شرق


لبران و دوستانش در فینال کنفرانس شرق
لبران و دوستانش در فینال کنفرانس شرق

یاران لبران جیمز و دواین وید هم فینالیست شدند.

دریکی از دو دیدار برگزار شده دیشب در چارچوب مرحله پلی آف ان. بی. ای.میامی هیت با پیروزی در برابر باستن سلتیک، به دیدار نهایی کنفرانس شرق راه یافت. میامی که در ورزشگاه آمریکن ارلاینز آرنا میزبان بوستون بود، توانست این تیم را با نتیجه ۹۷ بر ۸۷ شکست دهد.

در این دیدار ۲۰ هزار تماشاگر طرفدار میامی باز هم شاهد هنرنمایی دواین وید و لبران جیمز بودند. وید موفق شد با کسب ۳۴ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۵ تلاش منجر به گل ستاره تیمش باشد، جیمز هم ۳۳ امتیاز دیگر برای میامی به دست آورد تا این تیم به یک پیروزی دلچسب دست یابد. در آنسو مردان داک ریورز کوین گارنت پاول پیرس روژان روندو و ری آلن همه تلاش خود را بکار بستند ولی کوشش آنها برای جلوگیری از شکست کافی نبود. ری آلن با کسب ۱۸ امتیاز و ۳ ریباند بهترین تیمش بود. این پیروزی، میامی را در مجموع دیدارها با نتیجه چهار بر یک به برتری رساند تا این تیم راهی فینال کنفرانس شرق شود.

اما در کنفرانس غرب یاران حامد حدادی نتیجه را واگذار کردند. در دیگر دیدار شب گذشته اوکلاهوما سیتی تاندرز با پیروزی در برابر ممفیس گریزلیز یک گام دیگر به صعود به فینال نزدیک شد. اوکلاهوما که در ورزشگاه اوکلاهوما سیتی آرنا میزبان یاران حامد حدادی بود، با نتیجه ۹۹ بر ۷۲ به برتری رسید. کوین دورانت، شوتینگ فوروارد اوکلاهوما در این دیدار ۱۹ امتیاز، ۷ ریباند و دو بلاک شات برای تیمش ثبت کرد تا نقش مهمی در پیروزی تیمش داشته باشد. ضمن آنکه حامد حدادی، ستاره ایرانی ممفیس در این دیدار ۷ دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد که چهار امتیاز، ۱ ریباند و ۲ بلاک شات حاصل این زمان بود. با این نتیجه اوکلاهوما سیتی در مجموع دیدارها با نتیجه سه بر دو از ممفیس پیش افتاد تا برای صعود به فینال کنفرانس غرب، تنها به یک برد دیگر نیاز داشته باشد.

XS
SM
MD
LG