لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۱۲

شکست میامی در برابر کلیپرز


شکست میامی در برابر کلیپرز
شکست میامی در برابر کلیپرز

در ادامه رقابتهای لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای، شب گذشته ۱۲ دیداربرگزار شد که در یکی از مهمترین آنها، میامی هیت در خانه لس انجلس کلیپرز تن به شکست داد.

در این دیدار تیم دوم لس انجلس موفق شد حریف قدرش را با نتیجه ۱۱۱ بر ۱۰۵ از پیش رو بردارد. در این دیدار اریک گوردون، شوتینگ گارد ۲۲ ساله کلیپرز با کسب ۲۶ امتیاز و ۵ ریباند، نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. در تیم هیت هم دواین وید، شوتینگ گارد این تیم به رغم کسب ۳۱ امتیاز و ۷ ریباند، باز هم نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

در دیدار دیگری ممفیس گریزلیز، در خانه دیترویت پیستونز با نتیجه ۱۰۷ بر ۹۹ به یک برد با ارزش دست یافت. زک رندالف، فوروارد قدرتی ممفیس با کسب ۳۴ امتیاز، ۱۷ ریباند و دو تلاش منجر به گل، نقش به سزایی در پیروزی تیمش داشت. در این دیدار، حامد حدادی، ستاره ایرانی تیم ممفیس دو دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد که تنها یک ریباند، و یک توپ ربایی حاصل حضور او بود.

همچنین دیشب یوتا جز، در خانه خود با نتیجه ۱۳۱ بر ۱۲۵ از سد نیویورک نیکزگذشت. در این دیدار دارن ویلیامز، فوروارد قدرتی ۲۶ ساله یوتا، با کسب ۲۴ امتیاز، ۷ ریباند و دوازده تلاش منجر به گل، مرد تاثیر گذار تیمش در این پیروزی بود.

XS
SM
MD
LG