لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۳۲

پیروزی لیکرز و شکست هیت


پیروزی لیکرز و شکست هیت
پیروزی لیکرز و شکست هیت

یک شنبه شب، درادامه مسابقات لیگ بسکتبال ان. بی. ای. نه دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها، مدافع عنوان قهرمانی لس انجلس لیکرز، به مصاف در برابرموفقترین تیم این فصل لیگ، سن آنتونیو اسپرز به برتری رسید.

در این دیدار که به میزبانی یاران تیم دانکن برگزار شد، لیکرز با نتیجه ۹۹ بر ۸۳ میزبانش را شکست داد. کوبی برایانت، ستاره بی چون و چرای لیکرز، با کسب ۲۶ امتیاز، ۷ ریباند و ۵ پاس گل ، در این پیروزی هم، نقش مهمی داشت.

در دیگر دیدار مهم شب گذشته، میامی هیت، در برابر میهمان خود تن به شکست داد. یاران لبران جیمز و دواین وید که در خانه به مصاف شیکاگو بولز رفته بودند، با نتیجه ۸۷ بر ۸۶ در برابر این تیم تسلیم شدند. دریک روز، گارد قدرتی بولز، به کسب ۲۶ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ تلاش منجر به امتیاز، یک تنه شیکاگو را به بردی خارج از خانه رساند.

همچنین در دیگر دیدارتماشایی شب گذشته، باستن سلتیکس در برابر میزبانش به برتری رسید. سلتیکس که در خانه میلواکی باکس به میدان رفته بود، موفق شد این تیم را با نتیجه ۸۹ بر ۸۳ از پیش رو بردارد. پاول پیرس، شوتینگ فوروارد باستن با به دست آوردن ۲۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۴ پاس گل، نقش به سزایی در پیروزی تیمش داشت. در تیم میلواکی هم برندن جنینگز، با کسب ۲۳ امتیاز و شش ریباند، امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

XS
SM
MD
LG