لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۰۰

شکستی دیگر برای مدافع عنوان قهرمانی


شکستی دیگر برای مدافع عنوان قهرمانی
شکستی دیگر برای مدافع عنوان قهرمانی

مسابقات لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای، شب گذشته با انجام هفت دیدار پیگیری شد.

در یکی از حساس ترین آنها آنها، لس انجلس لیکرز، مدافع عنوان قهرمانی بار دیگر تن به شکست داد. لیکرز در حالیکه در خانه سن آنتونیو اسپرز صدرنشین لیگ، به میدان رفته بود، با نتیجه ۸۲ بر ۹۷ بازی را واگذار کرد. در این دیدار تونی پارکر فرانسوی، گارد قدرتی سن آنتونیو با کسب ۲۳ امتیاز و دو ریباند، همه کاره تیمش بود. در تیم لیکرز هم کوبی برایانت با به دست آوردن ۲۱ امتیاز و ۵ ریباند تلاش زیادی برای نباختن تیمش کرد.

در دیداری دیگر میامی هیت با ستارگانش ۱۰۶ بر ۹۸ نیویورک نیکس را از پیش رو برداشت. در این دیدار دواین وید ۴۰ امتیاز و ۹ ریباند برای همبازیان لبران جیمز به دست آورد، تا نقش مهمی در پیروزی تیمش داشته باشد. در تیم نیویورک هم آمار استودمایر با کسب ۳۰ امتیاز و هفت ریباند امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

اما دیشب ایندیانا پیسرز ۸۳ بر ۹۵ در برابر باستن سلتیکس تن به شکست داد. در این دیدار که به میزبانی ایندیانا برگزار شد، پاول پیرس با به دست آوردن ۲۱ امتیاز و پنج ریباند نقش مهمی در پیروزی باستن داشت. در تیم مقابل هم برندون راش به رغم کسب ۱۷ امتیاز و ۷ ریباند نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

و سرانجام شیکاگو بولز در دیداری خانگی با نتیجه ۹۰ بر ۷۷ میلواکی باکس را از پیش رو برداشت. کارلوس بوزر و لوئول دِنگ هر کدام برای شیکاگو ۲۴ امتیاز به دست آوردند تا این تیم به بردی خانگی دست یابد. در تیم میلواکی هم جان سمونز با کسب ۱۸ امتیاز و ۴ ریباند امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

XS
SM
MD
LG