لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۸

نتایج دیدارهای ان بی ای


نتایج دیدارهای ان بی ای
نتایج دیدارهای ان بی ای

نتایج دیدارهای ان بی ای

لیگ ملی بسکتبال آمریکا، ان بی ای روز گذشته با انجام ده دیدار برگزار شد که در یکی از آنها ممفیس گریزلیزبا حضور یک دقیقه ای حامد حدادی سنتر ایرانی، در برابر تورنتو رپتورز به پیروزی دست یافت.

در این دیدار که به میزبانی ممفیس برگزار شد، زک رندالف، فوروارد قدرتی این تیم با کسب ۲۱ امتیاز و ریباند ستاره تیمش بود. در تیم رپتورز هم لیناس کلیزا، شوتینگ فوروارد ۲۵ ساله این تیم ۲۲ امتیاز و ۴ ریباند به دست آورد.

در دیداری دیگر، اورلاندو مجیک ۱۰۴ بر ۸۸ نیوجرسی نتس را از پیش رو برداشت. هدو تورک اوغلو با کسب ۲۰ امتیاز و ۷ ریباند نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. در آن سو هم دِوین هریس، گارد قدرتی نتس با وجود کسب ۲۴ امتیاز نتوانست مانع از شکست تیمش شود

همچنین دالاس موریکس با نتیجه ۱۰۳ بر ۹۳ اوکلاهوما سیتی تاندر را مغلوب کرد. در این دیدار که به میزبانی اوکلاهوما شد کارون باتلر۳۰ ساله ۲۱ امتیاز و ۴ ریباند برای دالاس به دست آورد تا این تیم با این پیروزی در رده دوم منطقه جنوبی غرب کنفرانس غرب قرار گیرد.

و در آخرین دیدار، یوتا جز در دیداری خانگی در برابر پورتلند تریل بلیزرز با حساب ۹۱ بر ۹۶ بازی را واگذار کرد. لامارکوس آلدریج، فوروارد قدرتی ۲۵ ساله پورتلند، با کسب ۲۶ امتیاز و ۷ ریباند، نقش به سزایی در پیروزی تیمش داشت. در تیم یوتا هم دارن ویلیامز، گارد قدرتی این تیم با کسب ۳۱ امتیاز و ۳ ریباند، ستاره تیمش بود.

XS
SM
MD
LG