لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۲۴

نتایج دیدارهای ان بی ای


نتایج دیدارهای ان بی ای
نتایج دیدارهای ان بی ای

در ادامه مسابقات بسکتبال لیگ حرفه ای آمریکا، شب گذشته هفته دیدار برگزار شد.

که طی یکی از آنها ممفیس گریزلیز موفق شد ایندیانا پیسرز را از پیش رو بردارد. در این دیدار که به میزبانی ایندیانا برگزار شد، تیم میهمان موفق شد با نتیجه ۱۰۴ بر ۹۰ حریفش را شکست دهد. در این دیدار رودی گی، شوتینگ فوروارد ممفیس با کسب ۳۰ امتیاز، ۸ ریباند، پنج تلاش منجر به گل و پنج توپ ربایی ستاره تیمش بود. ضمن آنکه حامد حدادی، ستاره ایرانی ممفیس هم در این دیدار به تشخیص مربی فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد. حدادی در ۵ بازی گذشته تیمش تنها ۷ دقیقه در ترکیب حضور داشته است.

در دیداری دیگر فینیکس سانز در برابر تیم دوم لس انجلس، کلیپرز با نتیجه ۱۰۸ بر ۱۰۳ بازی را واگذار کرد. در این دیدار که به میزبانی کلیپرز برگزار شد، بلِیک گریفین، فوروارد قدرتی کلیپرز با کسب ۲۸ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۴ تلاش منجر به گل نقش مهمی در پیروزی تیمش در برابر فینیکس داشت. در تیم سانز هم مایکل پیِتروس با کسب ۲۵ امتیاز و سه ریباند، امتیازآورترین بازیکن تیمش بود.

همچنین دیشب مینسوتا تیمبرولوز موفق شد با نتیجه نزدیک ۹۸ بر ۹۷ کلیولند کاوالیرز را از پیش رو بردارد. در تیم مینه سوتا که در زمین حریف به میدان رفته بود، مایکل بیزلی با کسب ۲۸ امتیاز و ۶ ریباند نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. آنتوان جَمیسون هم با به دست آوردند ۲۴ امتیاز و ۶ ریباند، امتیازآورترین بازیکن کلیولند بود. با این نتیجه، مینه سوتا همچنان در قعر منطقه شمال غرب کنفرانس غرب باقی ماند، کلیولند هم همین مکان را در منطقه مرکزی کنفرانس شرق به خود اختصاص داده است.

و در دیداری دیگر نیواورلینز هورنتس توانست با نتیجه ۹۳ بر ۸۶ آتلانتا هاوکس را مغلوب کند. در این دیدار کریس پال در ۳۷ دقیقه حضورش در ترکیب هورنتس موفق شد ۲۲ امتیاز و ۴ ریباند برای تیمش به دست آورد . سن آنتونیو اسپرز هم با نتیجه 94 بر 80 مقابل واشنگتن ویزاردز به پیروزی رسید و با کسب بیست و ششمین پیروزی فصل در صدر جدول رده بندی کلی لیگ قرار گرفت.

XS
SM
MD
LG