لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۰۰

شکستی دیگر در کارنامه ساران لبران جیمز


شکستی دیگر در کارنامه ساران لبران جیمز
شکستی دیگر در کارنامه ساران لبران جیمز

از رقابتهای بسکتبال لیگ حرفه ای ان. بی. ای. این مسابقات شب گذشته، با برگزاری ۹ دیدار در ۹ شهر آمریکا و کانادا دنبال شد و در یکی از حساسترین بازیها، تیم میامی هیت، با ستارگان خود و در حضور تماشاگرانش در مقابل تیم دالاس ماوریکس تن به شکست داد.

در این دیدار که چهارمین شکست خانگی لبران جیمز و یارانش در این فصل بشمار میرود، تیم میامی در پایان چهار کوارتر، با حساب ۹۸ به ۹۶ نتیجه را به میهمانش، دالاس ماوریکس واگذار کرد. ستاره تیم ماوریکس، درک نوویتسکی آلمانی، فوروارد قدرتی ۳۲ ساله این تیم بود، که با حضور ۳۹ دقیقه ای خود در زمین، ۲۶ امتیاز کسب کرد. نویتسکی که دوازدهمین سال حضورش در ان. بی. ای. را تجربه می کند دراین دیدار بهمراه شان ماریون که ۱۳ریباند کسب کرد، ۹ ریباند هم به ثبت رساند.اما درآنسوی میدان لبران جیمز، با ۱۰ریباند و۱۹ امتیاز و دواین وید با ۲۲ و کریس باش با ۱۹ امتیاز تلاش زیادی کردند تا از شکست خانگی دیگری جلوگیری کنند، اما در نهایت بازی را با اختلاف دوامتیاز به حریف خود واگذار کردند.

در یکی دیگر از دیدارهای تماشایی دیشب، تیم سان آنتونیو اسپرز که در ای. تی. اند. تی. سنتر آنشهر میزبان تیم فینیکس سانز بود، موفق شد با شکست ۱۱۸ بر ۱۱۰ حریف خود ،به نهمین پیروزی خود دست یابد. در این دیدار، مثلث طلایی سان آنتونیو، تیم دانکن، مانو جینوبیلی و تونی پارکر عملکردی عالی داشتند، اما این گری نیل، گارد ۲۶ ساله این تیم بود که با ۲۲ امتیاز، پر امتیازآورترین بازیکن تیمش لقب گرفت. البته تیم دانکن سنتر کهنه کار و ۳۴ ساله این تیم با ۲۰ امتیاز و ۲۰ ریباندی که داشت نقش موثری در برتری تیم سان آنتونیو مقابل فینیکس سانز ایفا کرد. در آنسوی میدان هم استیو نش۳۶ِ ساله، پرتلاش ظاهر شد وبهمراه جارد دادلی از بهترین های تمیش بود. اما فینیکس در پایان این بازی به چهارهمین شکستش تن داد

همچنین دیشب تیم دوم شهر لس آنجلس ، ال کلیپرز با درخشش بلیک گریفین، رایان گومز و ایرک گوردون با نتیجه ۱۱۳ به ۹۰ از سد مینه سوتا تیمبر ولوز گذشت.بلیک و گومز هر کدام ۲۲ امتیاز و گوردون ۳۶ امتیاز برای لس آنجلس کلیپرز بدست آوردند.

XS
SM
MD
LG