لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۸

«ریکی مارتین» با هنرمند سوری کردتبار نامزد کرد


ریکی مارتین و نامزدش جوان یوسف
ریکی مارتین و نامزدش جوان یوسف

ریکی مارتین خواننده نامدار موسیقی لاتین روز چهارشنبه بصورت رسمی اعلام کرد با «جوان یوسف» هنرمند سوری کردتبار نامزد کرده و آنها در آینده نزدیک ازدواج خواهند کرد.

ریکی مارتین که میهمان برنامه تلویزیونی «الن دجنرس» در شبکه ان بی سی بود گفت سال گذشته با جوان یوسف آشنا شده و تحت تأثیر شخصیت و هنرش قرار گرفته است.

آنها در جریان برگزاری یک نمایشگاه هنری با یکدیگر آشنا شدند و رابطه عاشقانه ای را آغاز کردند که در نهایت به نامزدی رسید.

جوان یوسف چندی پیش در یک مراسم خیریه در برزیل رابطه خود با ریکی مارتین را تأیید کرده بود ولی این نخستین باری است که این خواننده مشهور، به این ماجرای عاشقانه اشاره می کند.

ریکی مارتین و نامزدش جوان یوسف
ریکی مارتین و نامزدش جوان یوسف

ریکی مارتین در این برنامه تلویزیونی گفت سرانجام عشق واقعی را یافته و می خواهد تا پایان عمر با جوان یوسف زندگی کند، او توضیحات بیشتری درباره تاریخ مراسم ازدواج و جزئیات مرتبط با آن نداد.

جوان یوسف در سوریه و در خانواده ای کرد متولد شده و ۳۲ سال دارد، او ابتدا به سوئد مهاجرت کرد و در حال حاضر ساکن لندن است.

جوان در رشته هنرهای معاصر در دانشگاه های سوئد و انگلستان تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد دارد، او نقاش و هنرمند مفهومی است و آثارش در بسیاری از گالری های مشهور اروپا به نمایش در آمده است.

جوان یوسف
جوان یوسف

جوان یوسف یکی از معدود هنرمندان اهل خاورمیانه است که از سالها پیش بصورت علنی اعلام کرد همجنسگراست و مشکلی با این موضوع ندارد.

خبر نامزدی ریکی مارتین و جوان یوسف بازتاب گسترده ای در نشریات و رسانه ها داشته و با واکنش های متفاوتی در شبکه های اجتماعی همراه شده است.

ریکی مارتین از ستار های موسیقی لاتین است که طرفداران بسیاری در گوشه و کنار جهان دارد.

این خواننده ۴۴ ساله در پورتوریکو متولد شده ولی سالهاست که در آمریکا زندگی می کند، او دارای دو پسر دو قلو به نام های «والنتینو» و «متئو» است که در رحم مادری جایگزین رشد کردند.

ریکی مارتین فعالیت های حرفه ای خود را از سال ۱۹۸۱ آغاز کرد ولی با ترانه مشهوری که برای جام جهانی فوتبال فرانسه خواند به اوج شهرت رسید.

ریکی مارتین
ریکی مارتین

او در سالهای اخیر، یازده آلبوم موفق منتشر کرده، ، دهها ترانه پرفروش داشته و در صدها کنسرت بزرگ به هنرنمایی پرداخته است.

ریکی مارتین تا مدتها گرایش جنسی خود را پنهان می کرد ولی سرانجام در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که همجنسگرا است و به این موضوع افتخار می کند.

او یکی از حامیان جدی دگرباشان جنسی در آمریکا است و فعالیت های زیادی را در جهت آگاهی رسانی افکار عمومی و نهادینه شدن کلیه حقوق مدنی آنها انجام داده است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG