لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۵۴

مراسم امسال اهدای جوایز سینمایی «ام تی وی» و ستاره‌های هالیوود زیر باران


اما واتسون، برنده جایزه بهترین بازیگری شبکه «ام تی وی»
اما واتسون، برنده جایزه بهترین بازیگری شبکه «ام تی وی»

مراسم اهدای جوایز سینمایی «ام تی وی» با اجرای بازیگر و کمدین، ادم دواین در شراین آدیتوریوم لس آنجلس برگزار شد. هر چند نامزدهای بخش های مختلف را تهیه کننده های شبکه « ام تی وی» تعیین می کنند، برنده ها با رأی بیننده های این شبکه انتخاب می شوند.

این مراسم با لحظه های عجیب پیوند خورده و به همین خاطر محبوب شده است. اما امسال، حال و هوای جدی تری داشت و با ابتکارهایی تازه، خبرساز شد.

برای نخستین بار در اهدای جوایز سینمایی مرزهای جنسیتی در هم شکست و مرد و زن در بخش بازیگری در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

آسیا کیت دیلیون بازیگر سریال درام بیلیونز با این توضیح که تنها قدرت در اجرا افراد را از هم مجزا می کند نه جنسیت آنها ، نخستین جایزه را در قسمت بازیگری به اما واتسون بازیگر دیو و دلبر اهدا کرد.


دیلیون چهره ای است که جنسیت خود را خنثی اعلام کرده است. واتسون روی سن گفت خوشحال است نقش کسی را بازی می کند که افق دیدش بزرگ بود. اما واتسون همچنین تأکید کرد که بازیگری تنها در مورد توانایی قرار گرفتن در نقش های مختلف است و این، نباید به دو بخش جدا تقسیم شود.

اما حاشیه دیگر این مراسم فرش قرمز آن بود. در حالیکه معمولا در لس آنجلس هوا خوب است، باران شدید موجب شد تا ستاره های هالیوود در یک سالم مراسم فرش قرمز را برگزار کنند.

جایزه بهترین فیلم سال نیز به دیو و دلبر اهدا شد. ادم دواین، مجری برنامه هم برنامه را با اجرایی الهام گرفته از دیو و دلبر آغاز کرد.


امسال همچنین برنامه های تلویزیونی هم برای بردن پاپ کورن طلایی این مراسم با هم رقابت می کردند.

دومین جایزه شب ، بهترین بازیگر در برنامه تلویزیونی بود که به میلی بابی براون بازیگر مجموعه تلویزیونی چیزهای عجیب محصول نت فلیکس تعلق گرفت.

این مجموعه برنده بهترین برنامه تلویزیونی نیز شد.

جایزه بهترین مجری به تروور نوآ، مجری برنامه طنز «دیلی شو» رسید که در برنامه هایش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شوخی می کند. او به همین خاطر هنگام دریافت جایزه از رئیس جمهور آمریکا تشکر کرد.

مراسم اهدای جوایز سینمایی «ام تی وی» بخشهای بامزه ای هم دارد از جمله جایزه بهترین بوسه ، بهترین شخصیت بدجنس و بهترین قهرمان.

فیلم مستقل مهتاب محصول سال ۲۰۱۶ جایزه بهترین بوسه را گرفت. جرل جرومی که این جایزه را گرفت از بازیگران جوان به ویژه آنها که اقلیت هستند خواست تا با پذیرفتن نقش های تازه ، سنتهای کهنه را کنار بگذارند.


به مراسم امسال اهدای جوایز سینمایی «ام تی وی»، بخش جدیدی نیز اضافه شده بود به نام «بهترین مبارزه علیه سیستم» که در واقع تجلیلی است از تلاشهایی که برای برقراری عدالت اجتماعی انجام می شود.


نخستین برنده این جایزه، تاراجی پی هنسن بود که برای فیلم « ارقام پنهانی» برنده شد و در مورد اهمیت جامعه ای که پذیرای اقشار مختلف باشد سخن گفت.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG