لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۳

رهبر اپوزيسيون ايران هشدار تازه ای به دولت داد


ميرحسين موسوی يک طرح پنج ماده ای را برای خروج از بحران فعلی کشور پيشنهاد کرده است که در آن آزادی زندانيان سياسی و تدوين قوانين جديد و شفاف انتخابات، درخواست شده است

ميرحسين موسوی رهبر اپوزيسيون ايران به دولت هشدار داده است که قادر نخواهد بود جنبش اصلاحات را با زور، سرکوب کند. آقای موسوی همچنين اعلام کرد که از مرگ در راه هدف اصلاحات، هراسی ندارد.

بيانيه ی آقای موسوی که در وبسايت جرس در روز جمعه منعکس شده است از مقامات ايران می خواهد حقوق مردم را برسميت بشناسند. وی اضافه می کند که با زندانی کردن و کشتن رهبران اپوزيسيون نميتوان به آرامش، دست يافت.

رهبر اصلاح طلب ايران يک طرح پنج ماده ای را برای خروج از بحران کشور پيشنهاد کرده است که در آن آزادی زندانيان سياسی و تدوين قوانين جديد و شفاف انتخابات، درخواست شده است.

بيانيه ی رهبر اپوزيسيون در پی بروز شديدترين خشونت هايی که کشور را پس از اعلام پيروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات رياست جمهوری در ماه ژوئن فرا گرفت، صادر شده است.

جمهوری اسلامی روز پنجشنبه نيروهای امنيتی خود را در پايتخت ايران، افزايش داد. وزير اطلاعات جمهوری اسلامی نيز هشدار داد با هر کسی که آشوب و خشونت را در کشور تحريک کند، شديداً برخورد خواهد شد.

XS
SM
MD
LG