لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۰۰

مایلی سایرس خواننده سرشناس با بازیگر استرالیایی ازدواج کرد


این دو مدتی با هم دوست بودند اما جدا شده بودند.
این دو مدتی با هم دوست بودند اما جدا شده بودند.

مایلی سایرس، خواننده سرشناس آمریکایی، با لیام همسورث، بازیگر استرالیایی، ازدواج کرد.

خبرگزاری سی ان ان روز پنجشنبه گزارش داد که آنها آخر هفته گذشته، در مراسم کوچکی ازدواج شان را جشن گرفتند. در این مراسم کوچک، تیش و بیلی‌ری سایرس، والدین این خواننده جوان آمریکایی، جزو مهمانان بودند.

عکس های عروسی روز دوشنبه در شبکه های اجتماعی منعکس شد.

مایلی سایرس روز چهارشنبه، در یک سری پست در اینستاگرام این خبر را تأئید کرد، با یک عکس از عروس و داماد با زیر نویس «۱۰ سال بعد ...».

این زوج اولین بار در سال ۲۰۰۹ در طول فیلمبرداری فیلم «آخرین آواز» (The Last Song) با یکدیگر آشنا شدند و رابطه شان از آنجا آغاز شد. آنها حتی در سال ۲۰۱۲ نامزد کردند، ولی چیزی نگذشت که نامزدی شان را بهم زدند و سه سال از هم جدا بودند.

سایرس اخیراً در مصاحبه ای در مورد جدایی اش از همسورث گفت: «احتیاج به یک دگرگونی داشتم و این کار با فرد دیگر در زندگی ات خیلی سخت است.»

دو ستاره جوان در سال ۲۰۱۵ دوباره با هم دیده شدند و در سال ۲۰۱۶ سایرس در شوی تلویزیونی الن دجنرس اعتراف کرد که او و همسورث نامزد شده اند.

مایلی سایرس، خواننده، ترانه سرا، و بازیگر آمریکایی ۲۶ ساله، در شهر نشویل ایالت تنسی متولد شده است. او که از کودکی به فعالیت هنری مشغول بوده است، با سریال «هانا مونتانا» در شبکه تلویزیونی «دیزنی» به شهرت رسید و از آن به بعد به حرفه موسیقی نیز ادامه داد.

سایرس که از کودکی در معرض دید عموم بزرگ شده، در برهه ای از زندگی اش خیلی جنجال برانگیز شد و مورد انتقادات مردم و رسانه ها قرار گرفت.

لیام همسورث بازیگر استرالیایی ۲۸ ساله، در شهر ملبورن ایالت ویکتوریا متولد شد. او برادر کوچک بازیگران لوک و کریس همسورث است.

همسورث با بازی در نقش اول گیل هاتورن در سری فیلم‌های «بازی های گرسنگی» به شهرت رسید.

سایرس و همسورث در خانه شان در شهر مالیبوی کالیفرنیا زندگی می کردند که آن را در اثر آتش سوزی ماه گذشته کالیفرنیا از دست دادند.

همین اتفاق ناهنجار باعث شد این زوج ۵۰۰ هزار دلار به صندوق «بنیاد مالیبو» ببخشند که صرف قربانیان این آتش سوزی گسترده شد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG