لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۰۰

وقتی یک نیویورکی از شباهتش به معاون ترامپ برای کمک به خیریه‌ها استفاده می‌کند


گلن پنل در نقش مایک «هات» پنس (راست)، و مایک پنس معاون ریاست جمهوری منتخب آمریکا
گلن پنل در نقش مایک «هات» پنس (راست)، و مایک پنس معاون ریاست جمهوری منتخب آمریکا

نه، مرد دست راست در شورت ورزشی مایک پنس نیست؛ او یک مرد همجنسگرای ساکن نیویورک است که شباهت زیادی به مایک پنس، معاون ریاست جمهوری منتخب آمریکا دارد که از قضا یکی از مخالفان تندرو و سر سخت حقوق دگرباشان است.

به گزارش هافینگتون پست، این مرد، از این شباهت زیاد، استفاده مثبت کرده است.

«مایک هات پنس» در حالیکه از بالاتنه لباسش رسمی است و پیراهن و کت و کراوات به تن دارد، از پائین شورت ورزشی کوتاه به پا کرده است، و در خیابان های نیویورک می چرخد و برای سازمان های نیکوکارانه ای که برایش مهم است، صدقه جمع آوری می کند.

این مرد به نام «گلن پنل» Glen Pannell به روزنامه هافینگتون پست گفت که پس از اعلام نتایج ریاست جمهوری خیلی ناراحت و افسرده بود و می خواست اقامه دعوی کند و کاری کند که پیام داشته باشد.

در نتیجه تصمیم گرفت از شباهتش به معاون ریاست جمهوری آینده، و پاهای ورزیده اش استفاده کرده تا به سازمان های نیکوکارانه برای حفظ حقوق گروه های اقلیت در جامعه، که تحت حکومت ترامپ، معلوم نیست وضعشان چطور خواهد بود کمک کند.

او به هافینگتون پست گفت: «می خواهم هم پول جمع آوری کنم و هم مردم را آگاه سازم. و شاید کمی هم به مردم امید بدهم. جالب نیست که تصور کنید آنسوی آینه بطور باورنکردنی مایک پنسی وجود دارد که برای سلامتی و تندرستی زنان، برای حقوق دگرباشان و برای حفظ محیط زیست کمپین راه انداخته. آن مایک پنس خیالی، من هستم!»

پنل به هافینگتون پست گفت که برای شورای حفظ منابع طبیعی، پروژه مددرسانی بین المللی به پناهندگان، سازمان غیر انتفاعی «پلند پرنتهود» یا «فرزند پروری تنظیم شده» که خدمات تولید مثل و بهداشت مادر و کودک را فراهم می کند، و «پروژه ترِوِر» (The Trevor Project) یک سازمان غیر انتفاعی آمریکایی که به مسئله خودکشی میان دگرباشان جنسی می پردازد، پول جمع آوردی کرده است.

او افزود: «پروژه ترِوِر برای من شخصاً خیلی مهم است برای اینکه خود من ۳۵ سال پیش نوجوانی سردرگم بودم که در لانگ ایلند زندگی می کرد تا اینکه در اوایل ۲۰ سالگی ام بالاخره همجنسگرا بودنم را علنی کردم. جوانان «ال بی جی تی کیو» (دگرباشان جنسی) به حمایت ما نیاز دارند به خصوص در چند سال آینده که مایک پنس در دفتر خواهد بود و با تاریخچه ای که از او داریم این خیلی مهم است. بیشتر فعالیت های که او در ۱۶ سال گذشته انجام داده است انداختن تفرقه بوده نه اتحاد و همپارچگی.»

پنل پیشتر به هاورد شرمن، تهیه کننده گفت که او لباس «مایک هات پنس» را اولین بار بعد از اینکه یکی از دوستانش توجهش را به شباهت او به پنس جمع کرد، برای هالووین پوشید؛ که ترکیبی است از بالاتنه رسمی با شورت ورزشی بود.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG