لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ایران ۰۷:۵۵

مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که دو مدل جدید از کنسول بازی "اکس باکس یک" این شرکت را به بازار ارائه می کند.

نسخه جمع و جور تر آن "اکس باکس یک اس" در ماه اوت به بازار می آید، در حالی که "اکس باکس یک پراجکت اسکورپیو" قرار است برای کریسمس ۲۰۱۷ آماده شود.

در طول نشست خبری مایکروسافت، پیش از شروع رویداد بازی های "ای ثری" در لس آنجلس، که یکی از بزرگترین رویداد های صنعت بازی های کامپیوتری است، رئیس اکس باکس اعلام کرد که کنسول های جدید مخصوصاً طوری طراحی و ساخته شده اند که طول عمر این دستگاه را فرای تنها یک نسل سخت افزار ببرد.

"فیل اسپنسر" همچنین گفت که اکس باکس یک با دیگر دستگاه های تحت سیستم عامل ویندوز مبادله پذیر هستند، که این به مصرف کنندگان حق انتخاب بیشتری می دهد.

به گفته او، "این کنسول قوی تر از همیشه است. بیشتر ما اکنون روی چندین دستگاه مختلف گیم بازی می کنیم. دلمان می خواهد که ویدیو گیمی که دوست داریم بازی کنیم، روی هر دستگاهی که دوست داریم، با هر کسی که دوست داریم."

"اکس باکس یک اس" تمام سفید و ۴۰ درصد کوچکتر از مدل های قبلی است که با دستگاه کنترل نسخه "اکس باکس یک" می آید، که دسته آن کنترل بیشتری داشته و محدوده "وای فای" آن نیز وسیع تر است.

قیمت این دستگاه از ۲۹۹ دلار آمریکا به بالا است (شروع می شود).

"اکس باکس وان پراجکت اسکورپیو" هم که در کریسمس 2017 به بازار می آید، هم قابلیت های حقیقت مجازی دارد، و هم وضوح تصویری فُور کِی ایچ دی.

XS
SM
MD
LG