لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۱۷

مایکروسافت از دو مدل جدید "اکس باکس" رونمایی کرد


مایکروسافت اعلام کرد که دو کنسول جدید از اکس باکس یکش را راهی بازار می کند.

نسخهء جمع و جور تر آن "اکس باکس وان اس" در ماه اوت به بازار می آید در حالیکه "اکس باکس یک پراجکت اسکورپیو" قرار است برای کریسمس 2017 آماده باشد.

در طول کنفرانس مطبوعاتی کمپانی، پیش از شروع رویداد بازیهای "ای ثری" در لوس آنجلس که یکی از بزرگترین رویداد های صنعت گیم است، فیل اسپنسر رئیس اکس باکس اعلام کرد که کنسول های جدید مخصوصاً طوری طراحی و ساخته شده اند که طول عمر این دستگاه را فرای تنها یک نسل سخت افزار ببرد.

او همینطور گفت که اکس باکسِ یک با دیگر عناوین؟؟ (دستگاه های) ویندوز مبادله پذیر هستند که این به مصرف کنندگان حق انتخاب بیشتری می دهد.

"این کنسول قوی تر از همیشه است. بیشتر ما اکنون روی چندین دستگاه مختلف گیم بازی می کنیم. دلمان می خواهد که ویدیو گیمی که دوست داریم بازی کنیم، روی هر دستگاهی که دوست داریم، با هر کسی که دوست داریم."

اکس باکس وان اس تمام سفید و ۴۰ درصد کوچکتر از کنسول های قبلی است که با دستگاه کنترل نسخهء اکس باکس یک می آید که دستهء آن کنترل بیشتری داشته و محدودهء وای فای آن نیز وسیع تر است.

قیمت این دستگاه از 299 دلار آمریکا به بالا است (شروع می شود).

"اکس باکس وان پراجکت اسکورپیو" هم که در کریسمس 2017 به بازار می آید، هم قابلیت های حقیقت مجازی دارد، و هم وضوح تصویری فُور کِی ایچ دی.

XS
SM
MD
LG