لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۲۸

زوج میشیگانی برای بار دوم ازدواج کردند؛ اما این بار قانونی


یک زن و شوهر آمریکایی اهل ایالت میشیگان، بعد از دو سال متوجه شدند که قانون را شکسته اند و ازدواجشان غیر قانونی است. آنها از قاضی خواستند که ازدواج قبلی آنها را باطل کرده و دوباره آنها را عقد کند.

به گزارش آسوشیتدپرس، فیلیپ تیمر و تریشا استوارت، هر دو ۵۵ ساله، هفته گذشته برای دومین بار، ولی این بار موافق با قوانین رسمی میشیگان ازدواج کردند.

آقای تریمر و خانم استوارت هر دو سالها پیش از همسران قبلی شان طلاق گرفته بودند. آنها که روی هم ۹ فرزند از ازدواج پیشین شان دارند، در سال ۲۰۱۰ در شبکه اجتماعی «مای اسپیس» با یکدیگر آشنا شدند.

آنها در سال ۲۰۱۳ نامزد شدند و در سال ۲۰۱۶ با هم ازدواج کردند.

ولی بعداً خانم استوارت متوجه شد که برگه های طلاق او در تگزاس درست تکمیل نشده بود و از نظر قانونی او هنوز با شوهر اولش در ازدواج است. این به آن بود که ازدواج دوم او با همسر کنونی اش غیر قانونی بوده است.

خانم استوارت به خبرنگاران محلی گفت: «متوجه شدم که قاضی مسئول طلاق ما، درگذشته و مدارک طلاق ما هیچ وقت تکمیل نشده بود. باعث تعجب بود. چون ما فکر می کردیم که انجام شده است.»

خانم استوارت پس از پیگیری پرونده اش بالاخره مسئله را حل کرد و در بهار سال جاری رسماً از شوهر اول خود طلاق گرفت.

سپس از قاضی شهرستان «مانت کلم» میشگیان خواست تا ازدواج غیرقانونی اش با آقای تریمر را حذف کند و آن دو را دوباره به عقد هم در آورد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG