لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۰۰

«یک هفته با مرلین مونرو»


«یک هفته با مرلین مونرو»
«یک هفته با مرلین مونرو»

«میشل ویلیامز» ستاره نوپای هالیوود به زودی در نقش مرلین مونرو در فیلمی به نام «یک هفته با مرلین مونرو» ظاهر خواهد شد. این فیلم درباره یک هفته از زندگی این ستاره فقید هالیوود است که از طریق صفحاتی از دفتر خاطرات دوست نویسنده او «کالین کلارک» روایت شده است.

شرکت واینستین اخیرا عکس هایی در رابطه با این فیلم تازه که کار فیلمبرداری آن از اوائل همین ماه در لندن آغاز شده منتشر کرده است. این عکس ها بیش از هرچیز نشان می دهند که میشل ویلیامز با موهای بلوند توانسته است به آسانی درقالب مرلین مونرو فرو رفته و تصویر تازه و پرشباهتی با این ستاره قدیمی و معروف ارائه دهد.

بازیگران دیگر فیلم «یک هفته با مرلین مونرو» عبارتند از «جودی دنچ»، «کنت برانگا»، «اما واتسون» و «جولی اورموند» که همه آن ها بریتانیایی هستند.

مونرو یکی از مشهورترین ستارگان سینمای هالیوود و نماد جذابیت جنسی وستاره پاپ به شمار می رود که برخی او را جذاب ترین زن قرن بیستم می دانند که در عین حال یکی از پرعکس ترین چهره های زن جهان نیز می باشد.

مونرو پیش از ورود به سینما، مدل عکاسی بود و سپس مدل نقاشی به نام ارل مورن شد. انتشار تصویری از مرلین مونرو برروی جلد مجله پلی بوی، باعث شد که این مجله یکشبه به شهرت فراوانی بین خاص و عام برسد.

مونرو در سال ۱۹۴۶ اولین قرارداد بازیگری خود را با کمپانی فاکس قرن بیستم بست و از آن پس نام مریلین مونرو را برای خود برگزید. او در سال ۱۹۵۵ با آرتور میلر نمایشنامه‌نویس معروف ازدواج کرد اما در سال های آخر زندگی با شکست‌هایی در زندگی خصوصی خود مواجه و درنهایت به افسردگی شدید دچار شد. او در سال ۱۹۶۱ از آرتور میلر جدا شد و یک سال بعد به علت مصرف قرص خواب آور در خانه مسکونی خود در بورلی هیلز درگذشت.

درطول سال ها مرلین مونرو همواره موضوع فیلم های مستند، کتاب ها، نقاشی ها، طراحی ها و بحث و بررسی های مختلف بوده است و عوام و مردم عامی به همان اندازه درمورد زندگی او کنجکاو هستند که نویسندگان و روشنفکران.

XS
SM
MD
LG