لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۲۶

در راه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا


در راه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
در راه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

میشل اوباما بانوی اول آمریکا یکی از کسانی است که نقشی بر جسته در مبارزات انتخاباتی همسرش باراک اوباما برای رسیدن به دور دوم ریاست جمهوری آمریکا بر عهده گرفته است.

خانم اوباما در این فعالیت ها علاوه بر مبارزات انتخاباتی به مسائل اجتماعی دیگری مانند مبارزه با چاقی در نزد کودکان و کمک به خانواده های سربازانی که در جنگ های مختلف آمریکا شرکت داشته اند؛ نیز می پردازد.

مسائلی که برای جلب توجه راًی دهندگان آمریکائی از اهمیت ویژه ای برخوردارست.

میشل اوباما در تلاش های انتخاباتی اش برای همسر خود باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا به ایالت های مختلف سفر می کند و با خانواده های سربازانی که به جنگ رفته اند یا از جنگ بر گشته اند صحبت می کند و آنان را تشویق به شرکت در برنامه های اجتماعی و اقتصادی گوناگون می کند.

... و در جای دیگری می بینید که بانوی اول آمریکا به همراه " مارک امرت" رئیس انجمن ورزشی دانشگاه های آمریکا در یک نوار ویژه اینترنتی شرکت کرده است.

در این نوار اینترنتی بانوی اول آمریکا از گذشت خانواده های سربازان آمریکائی که همسران، فرزندان و یا والدینشان در راه خدمت به میهن در میدان جنگ به سر برده اند یا هنوز به سر می برند؛ قدردانی میکند.

میشل اوباما روز چهارشنبه به ریچموند پایتخت ایالت ویرجینیای شمالی سفر کرد، در یک مجمع دانشگاهی در کالج پزشکی دانشگاه ویرجینیا شرکت کرد و از سفر خود به تمام پایگاه های نظامی آمریکا برای آنان سخن گفت.

خانم اوباما در این سفرها به همراه افراد خانواده های سربازان آمریکائی به بازدید از بیمارستان ها رفته است، در کنار سربازان زخمی شجاع آمریکائی نشسته است تا سخنان آنان را در باره فرزندانشان بشنود، فرزندانی که در طی سال ها از این پایگاه به آن پایگاه می روند تا دور از پدر یا مادرشان به ادامه تحصیل بپردازند.

... و میشل اوباما ساعتی بعد در یک رویداد خصوصی ستاد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما در یکی دیگر از شهرهای همان ایالت در جمع کثیری شرکت می کند تا به کارهای مثبتی که همسرش، رئیس جمهوری آمریکا انجام داده است بپردازد و از شرکت کنندگان بخواهد که در تلاش برای انتخاب مجدد باراک اوباما به ریاست جمهوری آمریکا فعالانه تر عمل کنند.

XS
SM
MD
LG