لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۵۵

میشل اوباما از موهای خاکستری همسرش می گوید


میشل اوباما از موهای خاکستری همسرش می گوید
میشل اوباما از موهای خاکستری همسرش می گوید

بانوی اول آمریکا پیش از ظهر روز پنجشنبه ۱۳ مرداد با ارسال ایمیلی با عنوان «موهای خاکستری» برای هواداران اوباما نوشت « این کارت را برای باراک امضا کنید».

میشل اوباما در ایمیل خود می نویسد من از همه دوستان و هواداران این ستاد انتخاباتی می خواهم که در روز تولد همسرم برای او با امضای این کارت تبریک ( لینک پیوست) به ما بگویند که چرا در چنین روزی با ما هستند.

میشل اوباما سپس با اشاره به این که بیش از ۲۰ سال از ۵۰ سال زندگی همسرش را در کنار وی گذرانده ،گفت« ما در بسیاری از مقاطع تاریخی با هم بوده ایم». خانم اوباما گفت هنوز برای من تعجب آور است که باراک صرفنظر از تصمیم ها و مشکلات روزانه، چگونه قادر است که توجه خود را بر دیدگاه های بزرگ تری متمرکز کند.

باراک زمان بسیاری صرف خواندن داستان ها و نامه های مردمی می کند زیرا از مسئولیت خود آگاه است . مسئولیت در قبال میلیون ها مردمی که در سراسر کشور برای آنان مبارزه می کند.

بانوی اول آمریکا سپس با اشاره به ستاد انتخاباتی رییس جمهوری برای دور دوم ریاست جمهوری آمریکا می گوید سال جاری همه ما را به چالش می طلبد تا بی از گذشته تلاش کنیم. و مهم این است که شما هستید و در بنیانگذاری با ما همکاری می کنید.

XS
SM
MD
LG