لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۵۶

مریل استریپ در بازسازی فیلم «زنان کوچک»


رمان محبوب «زنان کوچک» نوشته لوییزا می الکات که در سال ۱۸۶۸ منتشر شد، تاکنون پایه ۲ فیلم صامت و ۴ فیلم سینمایی شده است که در سالهای ۱۹۳۳، ۱۹۴۹، ۱۹۷۸ و ۱۹۹۴ به روی پرده سینماها رفته است و به زودی نسخه پنجم نیز راهی سینماها خواهد شد.

«گرتا گروریک» کارگردان فیلم «لیدی برگ» این نسخه جدید را خواهد ساخت و فهرست درخشانی از بازیگران هالیوود را در این فیلم به کار خواهد برد.

«سیورشا رونن» که در فیلم لیدی برگ بازیگر نقش اول بود، یکی از آنهاست. همچنین «تیمونی چلمی» از دیگر بازیگران لیدی برد و «اما استون»، برنده جایزه اسکار و «فلارنس پیو» از دیگر هنرپیشه هایی هستند که در نسخه جدید زنان کوچک ایفای نقش خواهند کرد.

بدون شک بزرگترین نام در این فهرست «مریل استریپ» است. البته با اینکه همه انتظار دارند با شنیدن این خبر فرض را بر این بگذارند که خانم استریپ نقش مادر را ایفا کند، اینطور نیست. بلکه مریل استریپ در این فیلم نقش عمه دخترهای را بازی خواهد کرد.

در منابع خبری آمده است که تمرکز فیلم جدید بیشتر بر سالهای نخست داستان و دوران نوجوانی دخترهاست بنابراین «عمه مارچ» در فیلم نقش پررنگی خواهد داشت. «رابین سویکورد» که فیلمنامه سال ۱۹۹۴ زنان کوچک را نوشت البته یاد آور می شود که خانم استریپ هر نقشی را که بخواهد، دریافت می کند و خود او بوده که می خواسته در نقش عمه بازی کند.

فیلمبرداری فیلم زنان کوچک اکتبر امسال در بوستون آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد پاییز آینده فیلم راهی سینمای می شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG