لینکهای قابل دسترسی

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ایران ۲۳:۴۰

عکس روز:‌ از حرکت جالب تماشاگران تراکتورسازی تا عکسی از ترور محیط بان مازندرانی

عکس روز را با عکسی از حرکت جالب تماشاگران تراکتورسازی شروع می کنیم، با عکس هایی از سفارت سابق آمریکا در تهران، تمرین نجات در چین و انبار مرسدس بنز ادامه می دهیم:
بیشتر

تراکتورسازی تبریز در بازی آخر خود نتوانست نتیجه مطلوب را بگیرد. اما تماشاگران با وفای این تیم با فریاد عیبی یوخ، از تیم شهرشان حمایت کردند. عکس: مسعود فردی انور، تسنیم
۱

تراکتورسازی تبریز در بازی آخر خود نتوانست نتیجه مطلوب را بگیرد. اما تماشاگران با وفای این تیم با فریاد عیبی یوخ، از تیم شهرشان حمایت کردند.
عکس: مسعود فردی انور، تسنیم

در حاشیه تظاهرات مخالفان دولت کنیا که خواستار تغییر دولت هستند، این دختر دانش آموز از کنار آتش معترضان می دود.
۲

در حاشیه تظاهرات مخالفان دولت کنیا که خواستار تغییر دولت هستند، این دختر دانش آموز از کنار آتش معترضان می دود.

بخشی از ساختمان سفارت سابق آمریکا در تهران که به موزه تبدیل شده است. رئیس مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نهاد وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی ایران، روز چهارشبنه از طرح جدید این مرکز برای به تصویر کشیدن مقطعی از پیروزی انقلاب ۵۷ تا اشغال سفارت ایالات متحده آمریکا در تهران خبر داد. در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۵۸ گروهی از انقلابیون موسوم به "دانشجویان پیرو خط امام" به ساختمان سفارت آمریکا در تهران حمله کردند و دیپلمات‌ها و کارکنان آن را به مدت ۴۴۴ روز به گروگان گرفتند.
۳

بخشی از ساختمان سفارت سابق آمریکا در تهران که به موزه تبدیل شده است.
رئیس مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نهاد وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی ایران، روز چهارشبنه از طرح جدید این مرکز برای به تصویر کشیدن مقطعی از پیروزی انقلاب ۵۷ تا اشغال سفارت ایالات متحده آمریکا در تهران خبر داد.
در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۵۸ گروهی از انقلابیون موسوم به "دانشجویان پیرو خط امام" به ساختمان سفارت آمریکا در تهران حمله کردند و دیپلمات‌ها و کارکنان آن را به مدت ۴۴۴ روز به گروگان گرفتند.

در طول یک تمرین نجات در چونگ کینگ چین، این افراد از طناب بالا می روند.
۴

در طول یک تمرین نجات در چونگ کینگ چین، این افراد از طناب بالا می روند.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG