لینکهای قابل دسترسی

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۶:۴۷

عکس روز: از دختر اسب سوار عشایر آذربایجان تا مرد یهودی در مزرعه گندم

عکس روز را با عکسی از دختر اسب سوار در جشنواره اسب دوانی مردان و زنان عشایر قره قیه آذربایجان شرقی در روستای "تراکمه قشلاق هارنا" شهرستان کلیبر شروع می کنیم و با عکس هایی از ایران و جهان ادامه می دهیم:
بیشتر

دختر اسب سوار در جشنواره اسب دوانی مردان و زنان عشایر - ارسباران عشایر قره قیه آذربایجان شرقی در روستای "تراکمه قشلاق هارنا" شهرستان کلیبر شرکت کردند. عکس: امیر صادقی، ایسنا
۱

دختر اسب سوار در جشنواره اسب دوانی مردان و زنان عشایر - ارسباران
عشایر قره قیه آذربایجان شرقی در روستای "تراکمه قشلاق هارنا" شهرستان کلیبر شرکت کردند.
عکس: امیر صادقی، ایسنا

تابستان گرم دهلی نو و شنا در برکه آلوده
۲

تابستان گرم دهلی نو و شنا در برکه آلوده

تشییع تابوت نمادین امام موسی کاظم در کاظمیه بغداد
۳

تشییع تابوت نمادین امام موسی کاظم در کاظمیه بغداد

سایت کلمه نزدیک به میرحسین موسوی از "سوء‌ قصد نافرجام" به جان برادر وی خبر داده است. میرمحمود موسوی از سوی چند نفر مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه گردن مجروح شد اما بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان مرخص شد. سایت کلمه روز شنبه ۱۸ اردیبهشت نوشت، "مهاجمان امشب سه نفر بوده اند که پس از حرکات ایذایی دو تن از آنها، سومی چاقوی خود را به سمت شاهرگ میرمحمود موسوی برده است که در آخرین لحظه، او با دست خود به زیر دست مهاجم می زند و او نمی تواند ضربه کاری به هدف خود وارد کند. سایت کلمه خبر داده این سومین حمله مشابه به او در یک هفته اخیر بود چرا که آقای موسوی در هفته قبل نیز دو بار هدف حمله افراد ناشناس قرار گرفته بود. کلمه نوشت اما حمله روز شنبه "با برنامه قبلی، ظاهرا به قصد کشتن وی" بود.
۴

سایت کلمه نزدیک به میرحسین موسوی از "سوء‌ قصد نافرجام" به جان برادر وی خبر داده است. میرمحمود موسوی از سوی چند نفر مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه گردن مجروح شد اما بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان مرخص شد.
سایت کلمه روز شنبه ۱۸ اردیبهشت نوشت، "مهاجمان امشب سه نفر بوده اند که پس از حرکات ایذایی دو تن از آنها، سومی چاقوی خود را به سمت شاهرگ میرمحمود موسوی برده است که در آخرین لحظه، او با دست خود به زیر دست مهاجم می زند و او نمی تواند ضربه کاری به هدف خود وارد کند.
سایت کلمه خبر داده این سومین حمله مشابه به او در یک هفته اخیر بود چرا که آقای موسوی در هفته قبل نیز دو بار هدف حمله افراد ناشناس قرار گرفته بود. کلمه نوشت اما حمله روز شنبه "با برنامه قبلی، ظاهرا به قصد کشتن وی" بود.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG