لینکهای قابل دسترسی

پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ایران ۱۸:۵۳

عکس روز: از شادی سردار آزمون بعد گل به هند تا گلی که حسن روحانی به بانوی سالمند داد

عکس روز پنجشنبه ۵ فروردین را با عکسی از بازی ایران و هند آغاز می کنیم که شادی بازیکنان تیم ایران بعد از گل به هند است؛ سپس به سراغ عکس هایی از ایران و جهان می رویم، بخصوص عکسی از مردم در مقابل طاق بستان در کرمانشاه:
بیشتر

تیم ملی فوتبال ایران در هفتمین دیدار خود در دور دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مقابل هند به پیروزی رسید. ایران با برد مقابل قعرنشین گروه D صدرنشینی خود در این گروه را با ۱۷ امتیاز تثبیت کرد. در این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد کمتر از ۲۵ هزار تماشاگر حضور داشتند و گل‌های ایران را احسان حاج صفی (۲ بار و هر دو از نقطه پنالتی)، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش به ثمر رساندند.
۱

تیم ملی فوتبال ایران در هفتمین دیدار خود در دور دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مقابل هند به پیروزی رسید.
ایران با برد مقابل قعرنشین گروه D صدرنشینی خود در این گروه را با ۱۷ امتیاز تثبیت کرد.
در این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد کمتر از ۲۵ هزار تماشاگر حضور داشتند و گل‌های ایران را احسان حاج صفی (۲ بار و هر دو از نقطه پنالتی)، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش به ثمر رساندند.

تا به حال دهها گزارش درباره وضعیت مهاجران به اروپا داده شده اما معدودی می توانند مانند این عکس، سختی و مشکلات آنها را به تصویر بکشد.
۲

تا به حال دهها گزارش درباره وضعیت مهاجران به اروپا داده شده اما معدودی می توانند مانند این عکس، سختی و مشکلات آنها را به تصویر بکشد.

بعد از حمله تروریستی استانبول، نیروهای امنیتی هنوز مراقب وضعیت هستند.
۳

بعد از حمله تروریستی استانبول، نیروهای امنیتی هنوز مراقب وضعیت هستند.

دادگاه فدرال نیویورک یک مشاور دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد را به تلاش برای نقض تحریم ها، پولشویی و تخلفات مالیاتی متهم کرد. احمد شیخ زاده، ۶۰ ساله سه هفته پیش بازداشت شد. دادگاه برای احمد شیخ زاده وثیقه سه میلیون دلاری تعیین کرده است.
۴

دادگاه فدرال نیویورک یک مشاور دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد را به تلاش برای نقض تحریم ها، پولشویی و تخلفات مالیاتی متهم کرد.
احمد شیخ زاده، ۶۰ ساله سه هفته پیش بازداشت شد.
دادگاه برای احمد شیخ زاده وثیقه سه میلیون دلاری تعیین کرده است.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG