لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۴۸

گزارش رسانه‌های بلژیک؛ مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خواستار جدایی شد


برخی از سایت های ورزشی بلژیک و رسانه های ایرانی از جدایی احتمالی مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران خبر دادند.

به ادعای این منابع خبری، مارک ویلموتس که از عدم پرداخت منظم و به موقع حقوقش شاکی است، درخواست جدایی خود را به فدراسیون فوتبال ایران ارائه کرده و در آستانه ترک این کشور است.

مارک ویلموتس که پس از پایان حضور کارلوس کیروش پرتغالی در ایران، مربیگری تیم ملی فوتبال این کشور را پذیرفت، از شرایط مالی و بدقولی های مکرر مقامات ایرانی گله مند است.

وکلای این مربی با ارسال پیامی به فدراسیون فوتبال ایران، با اشاره به تأخیر در پرداخت حقوق او، درباره عواقب جدی این موضوع به مقامات ایرانی هشدار دادند.

فدراسیون فوتبال ایران مدعی است حقوق مارک ویلموتس را تأمین کرده است ولی به دلیل تحریم های ایران، قادر به انتقال پول به حساب بانکی این مربی نیست.

به گفته مهدی تاج رئیس این فدراسیون، آنها در حال رایزنی برای پیدا کردن راهی برای پرداخت حقوق مارک ویلموتس هستند ولی با چالش های بسیاری مواجه شدند.

این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران باید در یکی از حساسترین بازی های خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی فوتبال، هفته آینده در بصره با عراق مسابقه دهد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG