لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۵۰

پس از انتشار خبر حضور مهناز افشار در یک برنامه تلویزیونی خارج از ایران، این هنرمند به تبلیغ علیه نظام متهم شده است


عبدالصمد خرمشاهی که وکالت مهناز افشار را بر عهده دارد می گوید خانم افشار به تبلیغ علیه نظام، جریحه دار کردن عفت عمومی و نشر اکاذیب متهم شده است.

آقای خرمشاهی می گوید به بازپرس گفته است که موکلش «برای پاره‌ای از تعهدات کاری و معذورات قادر به بازگشت به ایران و حضور در جلسه بازپرسی نیست.»

مهناز افشار چندی است ایران را ترک کرده است. او چندی پیش در صفحه اینستاگرام خود خبر حضورش در یک برنامه استعدادیابی موسوم به «پرشیا گات تلنت» که از یک شبکه ماهواره‌ای پخش می شود را تأیید کرد.

تصاویر منتشر شده از پشت صحنه این برنامه، مهناز افشار را در کنار ابی و آرش، خواننده های ایرانی، و نازنین نور، بازیگر ایرانی‌الاصل هالیوود، نشان می دهد.

در فضای مجازی، کاربران نظرات مختلفی در مورد حضور خانم افشار در این برنامه استعداد یابی مطرح کردند.

برخی، به مهناز افشار برای ترک ایران و فعالیت در فضایی آزاد حق داده‌اند؛ برخی دیگر، او را از این بابت نکوهش کرده اند؛ و تعدادی نیز از اینکه خانم افشار هنوز تلاش می کند حجابش را رعایت کند ابراز تعجب کرده اند.

حضور مهناز افشار در این برنامه استعدادیابی در رسانه های ایران نیز بازتاب یافت و از برنامه سینمایی هفت تا رسانه های محافظه کاری مانند کیهان به حضور او در این برنامه تاختند.

حتی در یکی از برنامه های صدا و سیما از مهناز افشار با القابی چون «یه لیبریتی» و «نیم لیبریتی» یاد شد که واکنش شیلا خداداد، بازیگر را در پی داشت. خانم خداداد گفت در هیچ سریالی که از تلویزیون پخش شود بازی نخواهد کرد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG