لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۰۳

هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک لوشامپیونا، با پیروزی المپیک لیون دنبال شد.


هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک لوشامپیونا، با پیروزی المپیک لیون دنبال شد.
هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک لوشامپیونا، با پیروزی المپیک لیون دنبال شد.

در فرانسه، هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک لوشامپیونا، با پیروزی المپیک لیون دنبال شد.لیونی ها که دیشب در زمین سوشو به میدان رفته بودند، در دقیقه ۲۲ توسط لیساندرو لوپز، به گل رسیدند، تا برتری خود را به میزبان خود تحمیل کنند. در نیمه دوم، سوشو، خیلی خوش اقبال بود، که دروازه اش در دقیقه ۵۱ باز نشد،همینطور در دقیقه ۶۱ که میرفت با درخشش ژرمی تولالان، لیون به گل دوم برسد. ولی مقاومت سوشو، در دقیقه شصت و چهار، شکست و میرالم پیانیچ، با گلزنی برای سفید پوشان، پیروزی را به اردوی این تیم آورد. لیون، با این پیروزی ۴۸ امتیازی شد و در رده ی سوم لیگ ایستاد. در دیگر دیدارهای دیشب از هفته ۲۷م لوشامپیونا، سنت اتین با همین نتیجه ۲ بر صفر از سد برست گذشت. نیس با یک گل اوسر را مغلوب کرد. نانسی ۲ بر صفر کان را ناکام گذاشت. لنس با دریافت یک گل، تسلیم میهمانش، تولوز شد، و دیدار تیمهای لوریان و آرل آوینینون، با تساوی ۳-۳ به پایان رسید. در تک دیدار جمعه شب هم، مارسی با دوگل، تیم رده دومیِ رن را شکست داد. در جدول رده بندی ، پیش از پایان سه دیدار امشب، از هفته ۲۷ لوشامپیونا، لیل با ۴۹ امتیاز، پیشتازه، رِن، با همان ۴۹ امتیاز، البته با یک بازی بیشتر نسبت به تیم صدرنشین و تفاضل گل دوم است و المپیک لیون و المپیک مارسی، هر کدام با ۴۸امتیاز، بدلیل تفاضل گل، به ترتیب سوم چهارم هستند.

در آلمان، بایرن مونیخ، پس از سه شکست متوالی، دیشب هامبورگ را به توپ بست. باوریایی ها در هفته بیست و ششم بوندس لیگا، هامبورگ را شش تایی کردند. فلیکس ماگات هم که بمانند لوئیس فان خال، سرمربی بایرن، زیر تیغ انتقادات قرار دارد، در دیدار خانگی شالکه، مقابل اینتراخت،تیمش دو بر یک به پیروزی رسید، ولی بروسیا دورتموندِ صدرنشین، در زمین هوفنهایم تن به شکست داد.

رئال مادرید هفته بیست و هشتم لالیگا را با پیروزی دیگری پشت سر گذاشت. رئال که دیشب میزبان هرکولس بود، به لطف دو گل از کریم بنزما، به برتری دست یافت، اما والنسیا، تیم رده سومی لالیگا، با چهارگل در زمین رئال زاراگوزا مغلوب شد. آلمریا و آتلتیکو مادرید هم با تساوی 2 بر 2 به کار خود پایان دادند. اما امشب در مهمترین بازیها سویا به مصاف بارسلونا میرود.

XS
SM
MD
LG