لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۹

جنیفر لوپز می‌گوید در ۵۰ سالگی به بچه‌دار شدن با همسر جدیدش فکر کرده است


جنیفر لوپز و الکس رودریگز در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو - کانادا، ۷ سپتامبر ۲۰۱۹
جنیفر لوپز و الکس رودریگز در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو - کانادا، ۷ سپتامبر ۲۰۱۹

با این که جنیفر لوپز و الکس رودریگز در سنین بالاتر در زندگی یکدیگر را یافته اند، به نظر آینده درخشانی با همدیگر دارند. لوپز حتی یکبار اشاره کرده بود که با رودریگز حس می کند که یک نوجوان است.

رودریگز از ازدواج پیشین خود دو فرزند دختر دارد و لوپز نیز صاحب یک دختر و پسر دوقلو با مارک آنتونی، شوهر سابقش، است. فرزندان هر دوی آنها نه تنها با یکدیگر، بلکه با پدر و مادر ناتنی خود هم خوب کنار می آیند و با آنها رابطه خوبی دارند.

شاید بسیاری از هواداران متوجه فاصله سنی این دو چهره مشهور نشوند. جنیفر لوپز به تازگی ۵۰ ساله شده و رودریگز نیز ۴۴ سال دارد.

با این که از ظاهر جنیفر لوپز چنین به نظر می آید که او در سنین ۲۰ سالگی‌اش باشد، هواداران او انتظار نداشتند که بشنوند که او بسیار مشتاق است که فرزندی از رودریگز داشته باشد. اما وقتی «هدی قطب»، مجری برنامه «تودیز شو» شبکه ان‌بی‌سی، در جریان مصاحبه از او پرسید که آیا به این موضوع فکر کرده است، لوپز بدون درنگ گفت: «بله!»

هرچند روز بعد، وقتی هدی قطب این موضوع را با رودریگز در میان گذاشت، به نظر می‌آمد که او کاملا از موضوع بی‌خبر بوده و بسیار متعجب شده است. با وجود این که واکنش رودریگز نسبت به این خبر خیلی واقعی بود، هواداران آنها باورشان نمی‌شود که بین این زوج تاکنون حرفی از بچه‌دار شدن به میان نیامده باشد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG