لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۳۹

واکنش چهره های مطرح هنری به آشوب و بلوای لندن در توئیتر


واکنش چهره های مطرح هنری به آشوب و بلوای لندن در توئیتر
واکنش چهره های مطرح هنری به آشوب و بلوای لندن در توئیتر

جاستین بیبر، پیِرس مورگِن و کلی آزبورن ازمیان چهره هایِ مطرحی بودند که در چند روز گذشته واکنش خود نسبت به آشوب و بلواهای اخیر لندن و شهرهای دیگر انگلستان را درسایت اجتماعی توئیتِر نشان دادند.

جاستین بیبر خواننده نوجوان ، پیرس مورگن مجری برنامه های تلویزیونی شبکه سی ان ان و کلی آزبورن دختر «آزی آزبورن» خواننده قدیمی موسیقی «راک» روز سه شنبه گذشته در سومین روز آشوب های خشونت بار در پایتختِ بریتانیا، از طریق توئیتِر دوستدارانشان را دلداری دادند.

جاستین بیبر خوانندهء توئیت کرد:«عجب. من تمام روز بی خبر بودم. امیدوارم که همتون خوبید. برای شما و تمام مردم فوق العاده بریتانیا دعا می کنم.»

خواننده رپ بریتانیایِی سری لانکایی تبار« اِم آی اِی» که اغلب موسیقی اش با پیام هایِ سیاسی همراه است هم به خاطرِ پشتیبانی از چپاولگران در توئیتر مورد انتقاد و نکوهش قرار گرفت:«فکر می کنید «ام آی ای» با توئیتش که میگه میرم تو شلوغی ها چای و شکلات پخش کنم واقعا به هدف زده؟؟»

کِلی آزبورن، ستاره برنامه های تلویزیون توئیت کرده بود که سه ساعت تمام طول کشید تا بتواند با دوستانش در لندن تماس بگیرد و سر آشپز بریتانیایی شِف جیمی آلیور در توئیت خود نوشته بود که رستورانش در«برمینگهم » ویران شده است:«متأسفانه تمام پنجره ها خورد شده و از رستوران چیزی باقی نمانده. این منطقه را بسته اند و رستوران تعطیل است اما خوشبختانه کارمندان و مشتری ها همه سالمند.»

خواننده رپ بریتانیایی جِسی جِی هم دائما در طول این وقایع در شبکه هایِ اجتماعی اینترنت فعال بود و حامیانش را درجریان خبرهایِ تازه قرار می داد. او انزجارِ خودش را از شلوغی ها و آشوبی که در لندن می گذرد در توئیت هایِ خود نشان داده است:«این بلوا ها مسخرن. اینجوری نمی شه احترام و عدالت کسب کرد. این راهش نیست.» او در توئیت دیگری نوشته: «باورم نمیشه ...آیا به راستی این فیلمه یا واقعیت داره؟»

پییِرس مورگِن، روزنامه نگار سی ان ان و سردبیر سابق یکی ازمجله هایِ تبلوید در توئیت خود شورش بریتانیا را به تروریست های خانگی ارتباط میدهد.

ری یو فِردیناند، فوتبالیست تیم منچستر یونایتِد توئیت کرده که بازی بین انگلستان و هلند به خاطر آشوب ها لغو شده و در ادامه نوشته است:«کی می خواد تو این وضع که کشورمون آشفته است فوتبال تماشا کنه؟»

XS
SM
MD
LG