لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۲۶

هفته مد لندن، غیبت طراحان بزرگ و شوی دیجیتال مد


men london fashion week 2018
men london fashion week 2018

هفته مد لندن با نمایش ویژه ای از لباسهای طراحان نو پا که به تازگی از کالج مد دانشگاه هنر لندن فارغ التحصیل شده اند افتتاح شد.

این دانشگاه معتبر که بخشی از دانشگاه هنر لندن است، طراحان سرشناس زیادی را به دنیای مد تحویل داده است از جمله «جیمی چو» و «جی دابل یو اندرسون».

امسال این رویداد تمرکز بیشتری بر طراحان تازه کار دارد. به خصوص که برخی از طراحان مشهور دنیای مد تصمیم گرفته اند به جای نمایش در سالن، لباسهایشان را از طریق نمایش دیجیتالی عرضه کنند. یکی از آنها نماد پانک، «ویوین وست وود» طراح بریتانیایی است.

پشت صحنه «کارولاین راش» مدیر عامل شورای مد بریتانیا گفت انجمن آنها از هر نوع طرح و فورمتی استقبال می کند.

او گفت این به خود طراحان مربوط می شود که کلکسیون خود را که روی آن زحمت کشیدند چطور به نمایش بگذارند و به مخاطبان دسترسی پیدا کنند. چه نمایش ران وی باشد و چه نمایش دیجیتالی.

هفته مد لباسهای مردانه بریتانیا در طول سه روز شاهد ۵۰ نمایش سنتی حضوری خواهد بود و ۸۰ نمایش باقی نیز در شکل ها و طرح های مختلف دیگر، از جمله نمایش دیجیتالی به نمایش گذاشته خواهد شد.

برخی از نام های بزرگ دنیای مد از جمله «بربری» و «جی دابل یو اندرسون» سال گذشته و همینطور امسال در هفته مد لباسهای مردانه شرکت نکردند و ترجیح دادند کلکسیون هایشان را که ترکیبی از لباسهای مردانه و زنانه است در ماه فوریه در هفته مد لباسهای زنانه لندن با هم در یک جا به نمایش بگذراند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG