لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۲۷

پوشش لحظه‌ای مذاکرات اتمی وین

در این بخش به صورت زنده شما آخرین خبرهای مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در شهر وین را می توانید دنبال کنید. این بخش در حال بروز رسانی لحظه‌ای است.

۰۱:۱۴ ۲۴.۴.۱۳۹۴

به گزارش رویترز، میچ مک کانل، رهبر جمهوریخواهان سنا گفته است که فراهم کردن رای مخالف دو سوم اعضای کنگره برای رد توافق هسته ای با ایران دشوار خواهد بود.

۲۳:۳۷ ۲۳.۴.۱۳۹۴

رهبر جمهوری اسلامی، سه شنبه شب با هیات دولت دیدار کرد و بدون اظهار نظر درباره نتیجه مذاکرات، از تلاش تیم مذاکره کننده ایران قدردانی کرد.

۲۲:۱۲ ۲۳.۴.۱۳۹۴

شبکه سی ان ان به نقل از کارشناسان پیش بینی کرد که قیمت نفت به حدود ۴۰ دلار در هر بشکه برسد.

۲۲:۱۱ ۲۳.۴.۱۳۹۴

با وجود اینکه دستیابی به توافق هسته ای از سوی بازارهای جهانی پیش بینی شده بود اما قیمت نفت پس از اعلام خبر توافق، دو درصد کاهش یافت.

۲۰:۴۲ ۲۳.۴.۱۳۹۴

آمانو : با «نقشه راهی» که آژانس و ایران امضا کردند، گام های لازم در جهت شفاف سازی مواردی در مورد برنامه هسته ای ایران که هنوز حل نشده باقی مانده اند، برداشته خواهد شد.

۲۰:۴۰ ۲۳.۴.۱۳۹۴

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از تصمیم ایران برای اجرای پروتکل الحاقی استقبال کرد و آن را «گامی مهم» رو به جلو دانست.

۱۹:۳۳ ۲۳.۴.۱۳۹۴

وزیر خارجه ترکیه از توافق هسته ای با ایران ابراز خرسندی کرد اما مصر اعلام کرد که نظر خود را پس از بررسی کامل توافق ابراز خواهد کرد.

۱۹:۳۲ ۲۳.۴.۱۳۹۴

امارات از توافق هسته ای با ایران استقبال کرد و دفتر نخست وزیر عراق نیز با صدور اطلاعیه ای ، آن را تبریک گفت.

۱۹:۱۵ ۲۳.۴.۱۳۹۴

کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا بحث و بررسی توافق جامع هسته ای ایران و ۵+۱ را آغاز کرد.

۱۸:۵۲ ۲۳.۴.۱۳۹۴

خبرگزاری رویترز از قصد باراک اوباما برای تماس با رهبران اسرائیل و عربستان سعودی و گفتگو درباره توافق جامع هسته‌ای بدست آمده با ایران خبر داد.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG