لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۰۳

سانحه برای انگشت لیندزی لوهان، بازیگر آمریکایی


لیندزی لوهن،بازیگر مشهور آمریکایی که برای قایق سواری رفته بود سعی کرد خودش قایق را به لنگر بیاندازد اما نتوانست و نوک انگشت «حلقه» اش را از دست داد.

لیندزی لوهان، بازیگر مشهور آمریکایی که برای قایق سواری رفته بود سعی کرد خودش قایق را به لنگر بیاندازد اما نتوانست و نوک انگشت «حلقه» اش را از دست داد.

روز دوشنبه در میان هواداران نوجوان لیندزی لوهان، به نام روز ملی فیلم «دختران بدجنس» محصول سال ۲۰۰۴ شناخته می شود که اشاره ای است به یکی از صحنه های مشهور فیلم.

اما ستاره این فیلم در همین روز دچار حادثه شد.

لوهان که برای قایق سواری رفته بود سعی کرد خودش قایق را به لنگر بیاندازد اما نتوانست و نوک انگشت «حلقه» اش را از دست داد.

او سپس عکسی از انگشت جراحی شده روی اینستاگرام گذاشت و نوشت «وقتی می خواهی خودت قایق را به لنگر بیاندازی ...بیچاره انگشتم». او در این پست اینستاگرامی اشاره ای به مکان حادثه و چگونگی آن نکرد.

​البته رسانه های ترکیه گزارش دادند که حادثه در شهر بودروم اتفاق افتاده است و یکی از دوستان لیندزی لوهان که همراه او بود توانسته قسمت جدا شده انگشت او را پیدا کند.

لیندزی لوهن، با فیلم «دختران بدجنس» محبوبیت زیادی به دست آورد. او در اینستاگرام نزدیک به پنج میلیون هوادار و در توییتر بیش از نه میلیون دنبال کننده دارد.

پس از عمل جراحی و پست عکسی از انگشت باندپیچی شده، لیندزی لوهن با روحیه ای بهتر وارد اینستاگرام شد و یک سلفی منتشر کرد و در شرحش نوشت «سلفی یک دستی». او در توضیح عکس از هش تگ #Meangirlsاستفاده کرد.

او همچنین پیغامهایی را با یکی از دوستانش رد و بدل کرد که در آن راجع به «روز ملی دختران بدجنس» شوخی کرده است.

XS
SM
MD
LG