لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۲۹

برایان استایل از حمایت کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا از طرح تشدید تحریم‌های ایران خبر داد


برایان استایل، نماینده جمهوریخواه ایالت ویسکانسین - عکس آرشیو
برایان استایل، نماینده جمهوریخواه ایالت ویسکانسین - عکس آرشیو

کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا از طرح برایان استایل برای توقف دور زدن تحریم‌ها عیله ایران و تقویت آمریکا و مقابله با تهدیدهای جهانی حمایت کرد.

برایان استایل، نماینده جمهوریخواه ایالت ویسکانسین در مجلس نمایندگان آمریکا، در یک بیانیه مطبوعاتی که عصر چهارشنبه در وبسایت رسمی او منتشر شد، ضمن اعلام این خبر گفت: «ایالات متحده اجازه گریز از تحریم‌های ما و توسعه سلاح هسته‌ای را به ایران نخواهد داد. طرح من تحریم‌ها را بر ایران و کشورهایی که تحریم‌های ما را برای حمایت مالی از رژیم دور بزنند، تشدید می‌کند.»

برایان استایل سال ۲۰۱۹ به عضویت کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان، که بزرگترین کمیته پارلمانی محافظه‌کاران در مجلس نمایندگان ایالات متحده است، در آمد.

وی در ادامه بیانیه امروز خود همچنین از حمایت کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان از طرحش سپاسگزاری کرد و گفت: «به کار با همکارانم برای پاسخگو کردن ایران و امن نگاه داشتن آمریکا ادامه خواهم داد. ما باید چشمان خود را باز نگاه داریم و هرگز نگذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.»

مایک جانسون،‌ نماینده جمهوریخواه ایالت لوئیزیانا و رئیس کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان، پیشتر در روز دوشنبه در گفت‌وگو با روزنامه «واشنگتن فری بیکِن» از ارائه یک طرح قانونی بسیار گسترده که ایران و دیگر رژیم‌های خطرناک در سرتاسر جهان، از جمله چین و روسیه، را هدف قرار می‌دهد، خبر داد.

ساعاتی بعد، کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان در حساب توئیتری خود تایید کرد که این طرح، موسوم به «استراتژی کمیته مطالعاتی جمهوریخواهان: تقویت آمریکا و مقابله با تهدیدهای جهانی»، روز چهارشنبه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد) در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

XS
SM
MD
LG