لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۱۲

آنونس سریال «تهران» در تلویزیون اسرائیل؛ ماجرای سفر یک هکر اسرائیلی موساد به ایران


Tehran TV Series
Tehran TV Series

نخستین آنونس سریال جاسوسی حادثه‌ای «تهران» درباره رویدادهای مرتبط با فعالیت‌های هسته ای ایران منتشر شد.

این مجموعه، که با الهام گرفتن از رویدادهای واقعی ساخته شده است، ماجرای سفر یک هکر اسرائیلی سازمان موساد به ایران برای انجام یک مأموریت ویژه را به تصویر می‌کشد.

او باید با نفوذ به سیستم دفاعی و اخلال در سیستم پدافند هوایی ایران، موقعیت مناسبی را برای جنگنده های اسرائیلی فراهم کند تا به نیروگاههای هسته ای آن کشور حمله کنند.

البته مأموریت مطابق نقشه پیش نمی رود و این دختر جوان پس از شکست عملیات، درگیر تعقیب و‌گریزی طولانی با نیروهای امنیتی ایران می شود.

سریال «تهران» محصول اسرائیل است. فیلم‌نامه آن را را موشه زوندر و اومری شنهار نوشته‌اند و سریال را دنیل سرکین کارگردانی کرده است.

نیو‌ سلطان، هنرمند اسرائیلی، بازیگر اصلی این مجموعه است و نقش هکری به نام «تامار ربینیان» را بازی می کند.

علاوه بر هنرمندان اسرائیلی، تعدادی از بازیگران مطرح ایرانی ساکن لس آنجلس مانند شان توب و نوید نگهبان نیز در این سریال حضور دارند.

شان توب نقش یک مأمور امنیتی ایران را بازی می کند و نوید نگهبان در نقش یک‌ افسر اطلاعاتی اسرائیل به هنرنمایی پرداخته است.

فیلمبرداری این مجموعه پیش از فراگیری جهانی کرونا، در شهر آتن در یونان انجام شد و مراحل نهایی تدوین آن اخیراً به پایان رسیده است.

سریال «تهران» بزودی از طریق شبکه تلویزیونی «کان» در اسرائیل پخش می‌شود و توزیع جهانی آن را «سینه فیکس رایتز» بر عهده دارد.

با توجه به توقف فیلمبرداری و تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها در کشورهای مختلف، به نظر می‌رسد «تهران» یکی از مجموعه‌های داغ و پرطرفدار تابستان امسال باشد.

XS
SM
MD
LG