لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۲۷

الیوت پیج بازیگر همجنسگرای کانادایی، از همسرش جدا می‌شود


الیوت پیج (راست) و همسرش اما پورتنر

«الیوت پیج» بازیگر جوان کانادایی که همجنسگرا است، پس از سه سال زندگی مشترک از همسرش «اِما پورتنر» جدا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، این زوج هنری که به دلیل مشکلات خانوادگی، از تابستان گذشته بصورت جداگانه زندگی می‌کردند، در نهایت تصمیم به جدایی گرفتند.

الیوت پیچ، ۳۳ ساله با بازی در فیلم «جونو» در سال ۲۰۰۷ به شهرت زیادی رسید و نامزد جوایز معتبری چون اسکار، گلدن گلوب، و بفتا شد. او از ستاره‌های نوظهور سینمای جهان است که در فیلم‌های موفقی مانند «طاووس»، تلقین»، «تقدیم‌ به رم با عشق»، «شرق»، و «ملک طلاق» بازی کرده است.

الیوت پیج
الیوت پیج

الیوت پیچ در سال ۲۰۱۸ در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که با اِما پورتنر، رقص‌نگار و مربی رقص ۲۶ ساله کانادایی ازدواج کرده است. او ماه دسامبر گذشته اعلام کرد که یک ترنس یا تراجنسیتی است و نام‌ خود را از الن به الیوت تغییر داده است. اعلام این خبر بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت و بسیاری به ویژه در میان دگرباشان جنسی، شهامت و شجاعت الیوت پیج را تحسین کردند.

به گزارش آسوشیتدپرس، این دو در بیانیه مشترک خود یادآور شدند که علی‌رغم جدایی، برای یکدیگر احترام قائل هستند و دوستی خود را ادامه می‌دهند. هنگام اعلام این خبر جدایی، «اِما پورتنر» نیز ضمن حمایت خود از همسرش الیوت پیج، او را الگوی شایسته‌ای برای جامعه تراجنسیتی‌ها توصیف کرد. درباره دلایل جدایی این زوج جوان توضیحات بیشتری ارائه نشده است.

XS
SM
MD
LG