لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۱۵

دردسرهای تام کروز تمامی ندارد؛ توقف فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن» به دلیل کرونا 


 تام کروز
تام کروز

شرکت «پارامونت پیکچرز» از توقف تصویربرداری هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» در بریتانیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونای یکی از عوامل فیلم مثبت بوده است، و آنها فیلمبرداری را تا چهاردهم ژوئیه متوقف می‌کنند.

سخنگوی پارامونت با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی، گفت که تهیه‌کنندگان در حال بررسی جزئیات این رویداد غیرمنتظره هستند.

همه‌گیری ویروس کرونا تولید هفتمین فیلم از مجموعه سینمایی «مأموریت غیرممکن» را مانند اکثر آثار سینمایی و تلویزیونی با چالش‌های بسیاری مواجه کرده است، و تاکنون فیلمبرداری آن به دلایل مختلفی چندین بار متوقف شده است.

تام کروز سینماگر مشهور آمریکایی که علاوه بر بازی در فیلم از تهیه‌کنندگان نیز هست، تلاش می‌کند که فیلمبرداری صحنه‌های باقی مانده با سرعت بیشتری انجام شود.

تام کروز
تام کروز

ماه دسامبر گذشته، نوار صوتی از او منتشر شد که در صحنه فیلمبرداری بر سر یکی از عوامل فنی فریاد می‌زد که باید فاصله‌‌گذاری اجتماعی را رعایت کند، و در صورت بی‌توجهی به این موضوع اخراج خواهد شد.

هفتمین فیلم «مأموریت غیرممکن» قرار بود تابستان امسال اکران شود، ولی با توقف چندباره فیلمبرداری، در نهایت نمایش آن به فوریه سال ۲۰۲۲ موکول شد.

مجموعه فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» با بازی تام کروز از موفق‌ترین آثار حادثه‌ای هالیوود است که طرفداران زیادی در کشورهای مختلف جهان دارد.

تام کروز قرارداد بازی در هشتمین فیلم را نیز امضا کرده است، و حداقل یک بار دیگر در نقش اتان هانت ظاهر خواهد شد.

XS
SM
MD
LG