لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۰۳

لری کلارک فيلم جديد خود را روی اينترنت به نمايش می گذارد


لری کلارک کارگردان آمريکايی روز دوشنبه صنعت فيلم آمريکا را شديداً مورد انتقاد قرار داد. کلارک که برای نمايش فيلم اخيرش در جشنواره فيلم رم به سر می برد اعلام کرد قصد دارد به جای اکران فيلمش در سينماهای آمريکا، آن را بر روی اينترنت در دسترس همه قرار دهد.

لری کلارک، کارگردان آمريکايی همراه با بازيکنان اصلی فيلم «دختر مارفا» روز دوشنبه در فستيوال فيلم رم حضور يافت. آقای کلارک تاکيد کرد اين اولين و اخرين بار خواهد بود که فيلم دختر مارفا برای نمايش عموم اکران خواهد شد. پس از آن اين فيلم تنها بر روی سايت او، لری کلارک دات کام قرار خواهد داشت و علاقمندان می توانند با پرداخت ۶ دلار آن را تماشا کنند.

کارگردان آمريکايی بر روی فرش قرمز فستيوال رم در گفتگو با خبرنگاران، هاليوود را مورد انتقاد شديدی قرار داد و گفت همه در هاليوود «کلاهبردارند.» او گفت به همين خاطر تصميم گرفته است فيلم خود را مستقيماً به تماشگران ارائه دهد.

فيلم «دختر مارفا» داستان زندگی در شهر مارفا در ايالت تگزاس در نزديکی مرز مکزيک است. اين شهر از جمعيتی کمتر از ٢ هزار نفر و شهروندانش عمدتاً آمريکايی-مکزيکی اند.

فيلم، داستان ادم، پسر نيمه سفيد نيمه مکزيکی را بازگو می کند، که دراين شهر زندگی می کند و زندگيش با نيازها، عقدها و کمبودهای اطرافيانش گره خورده است.

آقای کلارک در کنفرانس خبری با تاکيد بر اينکه اين فيلم در مورد زندگی درونی شخصيت های فيلم است، گفت: می خواستم يک فيلم در مورد زندگی درونی بسازم، همه ما زندگی درونی داريم و همه ما در سنين کودکی شکل می گيريم. مردم ما را بر اساس رفتار ما، زندگی بيرونی ما، قضاوت می کنند. وقتی از زندگی درونی ما با خبر می شوند که از گذشته ما، رازهای ما، اتفاق هايی که در کودکی برای ما افتاده است مطلع شوند.

فيلم دختر مارفا يکی از ۵۹ فيلمی است که اولين نمايش خود را در هفتمين فستيوال خواهند داشت. نمايش اين فيلم ها که از ٢۶ کشور مختلف هستند، تا ٢۷ آبان ادامه خواهد داشت.
XS
SM
MD
LG