لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۱۷

مشت‌زنی که گزارشگر تلویزیونی را هنگام مصاحبه بوسید، دادگاهی می‌شود


کوبرات بولف، مشت‌زن سنگین وزن بلغاری، که پس از پیروزی مقابل حریفش در جنوب کالیفرنیا یک گزارشگر تلویزیونی را در جریان مصاحبه زنده بوسیده بود، برای ادای توضیحات به کمیسیون ایالتی ورزش کالیفرنیا فراخوانده شد.

کوبرات بولوف شنبه گذشته وقتی جنی سوشه راوالو، گزارشگر برنامه ورزشی روزانه لاس وگاس، از او پرسید که چگونه در چنین مبارزه نفس‌گیری آرامش خود را حفظ می‌کند، او را در آغوش گرفت و بوسید.

جنی سوشه راوالو در جریان پخش زنده واکنش خاصی نشان نداد. ولی پس از بازتاب گسترده رسانه ای این ماجرا گفت که از کوبرات بولوف شکایت خواهد کرد؛ چرا که علاوه بر این بوسه ناغافل، اندام او را نیز پشت صحنه نوازش کرده بود.

وکیل خانم راوالو در گفتگو با خبرنگاران گفت که موکلش بعد از این رویداد ناخوشایند شرایط روحی مناسبی ندارد و باید به کوبرات بولوف فهماند که بوسیدن یا نوازش زنان بدون رضایت آنها جرم است.

کمیسیون ایالتی ورزش کالیفرنیا پس از شنیدن اظهارات این مشت‌زن بلغار درباره صدور مجوز برای ادامه فعالیت های ورزشی در کالیفرنیا تصمیم گیری می‌کند و ممکن است پروانه حرفه‌ای او را لغو کند.

در همین حال در صورت شکایت جنی سوشه راوالو به مراجع قضایی، احتمال محاکمه کوبرات بولف در دادگاه زیاد است و مجازات زندان یا جریمه نقدی در انتظارش است.

کوبرات بولوف با رد اتهامات وارده گفت که آزار و اذیتی در کار نبوده و آنها از قبل یکدیگر را می‌شناختند و حتی پس از مصاحبه تلویزیونی، خانم راوالو در جشن بزرگ پیروزی او شرکت کرده و مشکل خاصی وجود نداشته است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG