لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۳۹

«کیم کارداشیان» نگران از دست دادن هوادارانش در اینستاگرام است


آرشیو - کیم کارداشیان
آرشیو - کیم کارداشیان

کیم کارداشیان، شبکه های اجتماعی را تسخیر کرده و تنها در اینستاگرام بیش از ۱۰۲ میلیون نفر او را دنبال می کند ولی این دلیل نمی شود که نگران از دست دادن جایگاه محکمش در این اپلیکیشن پولساز نباشد.

ستاره شوی ریلیتی «کیپینگ آپ وید کارداشیانز» نظر هوادارنش را برای بهتر کردن و بالا بردن تعداد دنباله روهای صفحه اینستاگرام اش پرسیده است.

او یک عکس سکسی از خودش پست کرده با زیر نویس: «من نیاز به یکنواختی بیشتر در پست های اینستاگرام خودم دارم. آیا باید برگردم به استفاده از تنها یک فیلتر؟ لطفاً کمکم کنید. واقعاً نیاز به بهتر کردن صفحه اینستاگرامم دارم.»

یک دنبال کننده، به او پیشنهاد استفاده از تم رنگی کرده است: از جمله، برای رنگ قرمز، استفاده از فیلترهای گرم و برای رنگ سفید، استفاده از فیلترهای سرد.

یک نفر در پیامش از او التماس کرده است که از فیلترهایی که عکس را قدیمی نشان می دهد استفاده نکند.

ولی بعضی از دنبال کننده های کارداشیان هم او را دست انداخته اند و برایش پیام هایی مثل «بزرگترین مشکل جهان» یا «واقعاً کیم؟» نوشته اند.

کایلی جنر در جشن بزرگ موزه متروپولیتن نیویورک ۲۰۱۷
کایلی جنر در جشن بزرگ موزه متروپولیتن نیویورک ۲۰۱۷

خوب، شاید کیم کارداشیان نگران رقابت با خواهر کوچکش «کایلی جنر» است که تعداد دنبال کنندگانش کم کم به او نزدیک می شود. این مانکن ۱۹ ساله در حال حاضر، بیش از ۹۶ میلیون نفر دنباله کننده در اینستاگرام دارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG