لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۴

حضور عجیب کوین اسپیسی بازیگر هالیوود در دادگاه خود


«کوین اسپیسی» هنرمند آمریکایی دوشنبه با حضور غیرمنتظره خود در دادگاه حاضرین را شگفت زده کرد، او ملزم به شرکت در این جلسه نبود.

او با ظاهری آراسته و چهره ای خونسرد همراه با وکیلش وارد دادگاه در شهر ناتاکر در ایالت ماساچوست شد تا از نزدیک شاهد ادامه روند محاکمه خود به اتهام «تعرض همراه با خشونت» به یک پسر نوجوان باشد.

به گفته دادستانی منطقه، کوین اسپیسی در ژوئیه ۲۰۱۶ در میکده‌ ای در شهر نانتاکر برای پسر زیر هجده سال مشروب خرید و سپس او را «دستمالی» کرد. کوین اسپیسی این اتهام را تکذیب می‌کند.

وکیل کوین اسپیسی پیش از جلسه دادگاه، ضمن انتقاد شدید از این پسر نوجوان، او را به دروغگویی، خیالپردازی و سوءاستفاده از شهرت موکلش متهم کرد.

به گفته وکیل کوین اسپیسی، این پسر نوجوان پیامک یا تکست هایی را از تلفنش پاک کرده که ثابت می کند دروغ می گوید و موکلش بیگناه است؛ او از قاضی خواست با درخواست بازبینی تمامی مکالمات و پیامک های شخصی این نوجوان موافقت کند.

کوین اسپیسی از ستاره های هالیوود، به موارد متعددی از اذیت و آزارهای جنسی متهم شده ولی این تنها موردی است که به دادگاه رفته و نتیجه آن تأثیر مهمی در پرونده های احتمالی آینده دارد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG