لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۳۸

صف ستاره های هالیوود برای حمایت از کلینتون؛ ترامپ نیازی به حمایت آنها ندارم


لبران جیمز، ستاره اتحادیه ملی بسکتبال حرفه ای آمریکا برای حمایت از کلینتون در شهر کلیولند اوهایو ظاهر شد.
لبران جیمز، ستاره اتحادیه ملی بسکتبال حرفه ای آمریکا برای حمایت از کلینتون در شهر کلیولند اوهایو ظاهر شد.

ساعاتی بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نمانده، چهره های مشهور و مطرح آمریکایی با استفاده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی به حمایت از هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات برخاسته اند؛ به امید اینکه شهرت و محبوبیتشان مردم را تشویق به رأی دادن کند.

بیانسه و جی زی در کمپین هیلاری کلینتون ۲۰۱۶
بیانسه و جی زی در کمپین هیلاری کلینتون ۲۰۱۶

بیانسه و شوهرش جی زی از ستارگانی بودند که با اجرای کنسرت در شهر کلیولند ایالت اوهایو و از طریق توئیتر از خانم کلینتون حمایت زیادی کرده و مردم را تشویق به رأی دادن کرده اند.

شاندا رایمز نویسنده و تهیه کننده، و کتی پری خواننده محبوب آمریکایی، در شهر فیلادلفیای ایالت پنسیلوانیا، به کمپین هیلاری کلینتون پیوستند.

کیتی پری در کمیپن هیلاری کلینتون ۲۰۱۶
کیتی پری در کمیپن هیلاری کلینتون ۲۰۱۶

کیتی پری به حمایت از کلینتون شنلی به تن کرده بودند که با اعتماد به نفس اینکه او پیروز خواهد شد، رویش «مادام پرزیدنت» دوخته شده بود.

لبران جیمز (Lebron James)، ستاره اتحادیه ملی بسکتبال حرفه ای آمریکا، در کمپین هیلاری کلینتون در شهر کلیولند ایالت اوهایو شانه به شانه او حضور داشت. لبران از ستارگانی است که اخیراً از کاندیدای دموکرات ریاست جمهوری آمریکا حمایت می کند.

کری واشنگتن بازیگر محبوب آمریکایی نیز اعتراف کرد که وقتی فرزندش خواب است تلفن را بر میدارد و با زنگ زدن به مردم آنها را از جانب کمپین حقوق بشر HRC، تشویق به رأی دادن می کند.

از دیگر چهره های شناخته شده ای که چه حضوراً، چه از طریق شبکه های اجتماعی، به خصوص توئیتر، حمایتشان از هیلاری کلینتون را نشان داده اند، و مردم را شدیداً تشویق به رفتن پای صندوق انتخابات و رأی دادن کرده اند، می توان از بازیگران لنا دانم و دبرا مسینگ، نویسنده «جورج آر آر مارتین» که به خاطر فیلمنامه «گیم آو ثرونز» شهرت دارد، همینطور خوانندگان نامی، مری جی بلایج، فرل ویلیامز، جنیفر لوپز، و شر نام برد.

ستاره های هالیوود معمولا از نامزدهای دموکرات حمایت می کنند. روز یکشنبه دونالد ترامپ در واکنش به کنسرت خواننده ها برای کلینتون گفت، کمپین او نیازی به اینکار ندارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG