لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۴۸

وعده اجرای نوازنده مشهور ساکسیفون در هواپیما، ده هزار دلار برای مبارزه با سرطان جمع کرد


کنی جی در جشنواره ترایبکا سال 2017
کنی جی در جشنواره ترایبکا سال 2017

مهمانداران یک پرواز وقتی دیدند نوازنده مشهور ساکسیفون در میان مسافران است، با یک ابتکار، توانستند بیش از ده هزار دلار پول برای مبارزه با سرطان جمع کند.

ماجرا این بود بود که «کنی جی»، نوازنده مشهور ساکسیفون در آمریکا یکی از مسافران هواپیمای «دلتا» از خلیج تمپا به لس انجلس بود. مهمانداران هواپیما از مسافران درخواست کردند تا ده هزار دلار برای شرکت «Relay for Life» در جهت مبارزه با سرطان جمع آوری کنند و به آنها وعده دادند که در ازای این کار «کنی جی»، نوازنده مشهور ساکسیفون در آمریکا که مسافر پرواز بود، برای شان موسیقی اجرا می کند.

همین خبر کافی بود تا تنها در پنج دقیقه اول بعد از اعلام این خبر در هواپیما بیش از دو هزار دلار جمع آوری شد و همانطور که به سرنشینان وعده داده شده بود، کنی جی شروع به اجرای موسیقی زنده کرد.

برخی از مسافران این پرواز بعدا در شبکه های اجتماعی این تجربه خود را با اخراج مسافران از شرکت هوایی «یونایتد» مقایسه کردند که هفته گذشته خبرساز شد.

کنی جی در دهه ۱۹۸۰ میلادی به شهرت رسید و یکی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی تاریخ به شمار می رود. او تاکنون بیش از ۷۵ میلیون نسخه از آلبومهایش در دنیا فروش رفته است.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG