لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۱۸

کيهان: ممانعت آيت الله خامنه ای از وقوع خطای آقای احمدی نژاد موهبت الهی بود


کيهان: ممانعت آيت الله خامنه ای از وقوع خطای آقای احمدی نژاد موهبت الهی بود
کيهان: ممانعت آيت الله خامنه ای از وقوع خطای آقای احمدی نژاد موهبت الهی بود

کيهان چاپ تهران مطلبی به قلم مديرمسئول اين روزنامه، درباره ورود آيت الله خامنه ای، به ماجرای برکناری حيدرمصلحی از وزارت اطلاعات توسط محمود احمدی نژاد، منتشر کرده است.

نويسنده، تصميم ناکام محمود احمدی نژاد برای برکناری وزير اطلاعات را يک خطا توصيف کرده و نوشته است رييس جمهوری به حكم عقل و شرع بايد به خاطر پيشگيری و ممانعت از وقوع اين خطا توسط آيت الله خامنه ای، پيشانی شكر به آستان ربوبی ساييده و از ژرفای دل اين موهبت الهی را پاس بدارد.

به نوشته مديرمسئول کيهان، آقای احمدی نژاد اگرچه برخوردار از برخی خصوصيات ارزشی منحصر به فرد است، اما نبايد خود را معصوم و مبرای از خطا بداند.

در همين حال روزنامه تهران امروز، گزارشی از آنچه جريان انحرافی در اردوگاه اصولگرايان خوانده منتشر کرده است و می نويسد، مرتضی نبوی، مدير مسئول روزنامه رسالت، اين روزها از هر فرصتی برای فاش كردن پشت پرده جريان انحرافی در اردوگاه اصولگرايان استفاده می ‌كند.

به نوشته تهران امروز، مرتضی نبوی، در يک نشست گفته است: «اين طيف به گفته او انحرافی، جايگاهی برای جريان اصولگرا قائل نيست و خود را موثرترين جريان در کشور تلقی می کند و به مرزبندی با روحانيت پرداخته است.» مرتضی نبوی همچنين گفته است اين جريان، در مراحل بعد به مرزبندی با ولايت فقيه پرداخته است.

به گفته اين چهره جناح راست: «اين جريان سعی کرده است جنبه ايرانيت انقلاب را بر جنبه اسلاميت غلبه دهد که اين امر اعتراض روحانيون را در پی داشته است.» به نوشته تهران امروز، پيش از اين نيز محمد علی جعفری، و محمدرضا نقدی، فرماندهان دو نهاد نظامی سپاه و بسيج، نسبت به اين جريان سياسی هشدار داده بودند.

XS
SM
MD
LG