لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۵۷

کیتی پری: من قربانی شبکه‌های اجتماعی هستم


«کیتی پری»، ستاره موسیقی پاپ می گوید قربانی شبکه های اجتماعی است. او معتقد است به خاطر فشار جامعه مجبور است هر حرکتش را در فضای مجازی به اشتراک بگذارد.

«کیتی پری»، شبکه های اجتماعی همچون توییتر و اینستاگرام را اثباتی برای «زوال تمدن» می داند و از هوادارانش خواسته به جای وقت تلف کردن در فضای مجازی، از زندگی شان لذت ببرند.

«پری»، بیش از شصت و هشت میلیون هوادار در اینستاگرام دارد و صد و هشت میلیون نفر هم در توییتر او را دنبال می کنند. با این حال، ترجیح می دهد به جای مستند کردن همه اتفاقهای زندگی روزمره اش بر شبکه های اجتماعی، از این لحظات استفاده کند.

او می گوید گرفتن عکس خوب برای اینستاگرام دغدغه بسیاری از جوانها شده و معیار، تعداد «لایک»هایی است که هر عکس می گیرد.

«کیتی پری»، چندی پیش روی توییتر نوشت «امیدوارم تب اینستاگرام بخوابد و ما بتوانیم دوباره خودمان شویم».

این توییت او تا ظهر پنجشنبه شصت و دو هزار لایک گرفت و بیش از چهارده هزار بار به اشتراک گذاشته شد.

«کیتی پری» اولین چهره مشهوری نیست که از انتظارات دنیای دیجیتال به ستوه آمده است. «سلنا گومز»، خواننده و بازیگر آمریکایی که چندی پیش با رد کردن مرز صد و سی میلیون هوادار، به عنوان محبوب ترین ستاره اینستاگرام شناخته شد هم از حضور در فضای مجازی وحشت زده شد و مدتی پا پس کشید.

او در حال حاضر، پست های اینستاگرامش را محدود کرده و به نظر می رسد توانسته میان زندگی واقعی و دنیای مجازی، تعادل برقرار کند.

آخرین پست او بر اینستاگرام تبلیغ لوازم آرایش خود ساخت مارک «کاور گرل» است.

«اد شیران»، خواننده مشهور هم یک سال، بین انتشار آلبوم دوم و سومش، از فضای مجازی ناپدید شد.

او گفت وقت زیادی را با تلفنش می گذراند و دنیا را از دریچه صفحه کوچک تلفن می دید، برای همین تصمیم گرفت دنیا را بگردد و با چشمان خودش جهان را ببیند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG