لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۸

کیتی پری با انتشار یک موزیک‌ویدئو خبر حاملگی خود را به طرفدارانش داد


کیتی پری خواننده مشهور آمریکایی با انتشار نماهنگ یا موزیک ویدئوی جدیدی، طرفدارانش را غافلگیر کرد و برای نخستین بار شکم برآمده خود را به نمایش گذاشت.

این اثر «هرگز سفید نپوشیده» به انگلیسی (Never Worn White ) نام دارد و نخستین آهنگی است که کیتی پری در سال میلادی جاری منتشر می‌کند.

او در این آهنگ عاشقانه و پراحساس، در حالی که لباس سفیدی برتن دارد، از عشق به همسر و فرزند می‌خواند و خود را ریشه یک درخت خانوادگی تنومند توصیف می‌کند.

این تک آهنگ عاشقانه و پراحساس نخستین اثری است که کیتی پری در سال میلادی جاری منتشر می‌کند، او یکی از سرایندگان ترانه نیز هست و در تولید موسیقی با گروهی از تهیه کنندگان مشهور آمریکایی همکاری داشته است.

کیتی پری ۳۵ ساله پس از انتشار این اثر، در شبکه‌های اجتماعی خود نوشت که باردار است و بزودی مادر می‌شود.

او ضمن ابراز شادی از به اشتراک گذاشتن این خبر با هوادارانش، تابستان اینده را، فصل بسیار شلوغی توصیف کرد.

کیتی پری در ولنتاین یا روز عشاق با اورلاندو بلوم بازیگر بریتانیایی نامزد کرد و این نخستین فرزندشان است.

این زوج هنری رابطه عاشقانه خود را در سال ۲۰۱۶ آغاز کردند، پس از ۱۰ ماه از یکدیگر جدا شدند ولی این رابطه را از سال ۲۰۱۸ از سر گرفتند.

آنها در گذشته یک بار ازدواج کردند، کیتی پری با راسل برند کمدین بریتانیایی، و اورلاندو بلوم با میراندا کِر مدل استرالیایی، و صاحب یک فرزند است.

کیتی پری از محبوب ترین خواننده‌های زن موسیقی جهان در دهه‌های اخیر محسوب می‌شود و آثار موفق و پرفروشی در سبک‌های پاپ و راک منتشر کرده است.

اورلاندو بلوم ۴۳ ساله از ستاره‌های نوظهور هالیوود است که در آثاری چون «تروآ»، «قلمرو بهشت»، «ارباب حلقه‌ها»، و «دزدان دریایی کارائیب» هنرنمایی کرده است.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG