لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۳۲

کیتلین اوهاشی، ژیمناست آمریکایی دیگر از موسیقی مایکل جکسون استفاده نمی‌کند


کیتلین اوهاشی ژیمناست آمریکایی که در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، مسابقه می‌دهد به دلیل نمایشی که از رقص های مایکل جکسون الهام گرفته بود به شهرت رسید. اما به نظر می‌رسد در پی اتهامات جدید علیه سلطان پاپ که در مستند «ترک نورلند» منتشر شده یک روتین رقص جدید را برای نمایش انتخاب کرده است.

کیتلین در مسابقات ۱۲ تیم راه یافته به مرحله پایانی دانشگاه ها و کالج ها، یک اجرای جدید را رونمایی کرد که کل موسیقی آن از آثار هنرمندان زن بود. او به شبکه تلویزیونی ای‌اس‌پی‌ان گفت، در ذهنش بود یک رقص جدید ارائه دهد و همراه با مربی اش تصمیم گرفتند که وقت یک اجرای متفاوت رسیده است.

اجرای کیتلین اوهاشی با گلچینی از ترانه های مایکل جکسون

بنابر این به جای موسیقی مایکل جکسون، از ترانه های بیانسه استفاده کرد. کیتلین می‌گوید همزمان با پخش مستند «ترک نورلند» سئوالاتی برایش پیش آمد که در این تصمیم گیری تأثیرگذار بود. او افزود می‌خواهد اجرایش برای مردم شادی بیاورد. حتی اگر ترانه مایکل جکسون یک نفر را آزار دهد، او راضی به استفاده از این موسیقی نیست.

مستند «ترک نورلند» درباره دو مرد است که ادعا می‌کنند در کودکی توسط مایکل جکسون مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته‌اند. در پی پخش این مستند، بسیاری از رادیوها در نقاط مختلف کشور ترانه های جکسون را تحریم کردند و در کل این مستند در ایجاد تصویری منفی از ستاره فقید، بسیار تأثیر داشته است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG