لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۵۵

«کانیه وست» توئیت های دفاع از دیدار با ترامپ را پاک کرد


ملاقات کانیه وست با دونالد ترامپ در برج ترامپ، ۱۳ دسامبر ۲۰۱۶
ملاقات کانیه وست با دونالد ترامپ در برج ترامپ، ۱۳ دسامبر ۲۰۱۶

کانیه وست، خواننده رپ آمریکایی تمام توئیت هایی که بعد از ملاقات با دونالد ترامپ در دفاع از این اقدام خود نوشته بود، پاک کرد.

به گزارش سایت خبری «سی ان ان»، وست که در ماه دسامبر برای دیدار ترامپ به برج ترامپ رفته بود، دلیل ملاقاتش با رئیس جمهور منتخب در آن زمان را، در یک سری پیام توئیت توضیح داد؛ که اکنون تمام آنها را به خاطر واکنش های شدید هواداران و دوستانش مثل «جان لجند» خواننده و موزیسین آمریکایی پاک کرده است.

برای مثال وست در توئیتش در سیزدهم دسامبر ۲۰۱۶ نوشت «می خواستم با ترامپ ملاقات کنم تا مشکلات چندگانگی فرهنگی را با او مورد بحث قراردهم.»

او در توئیت دیگری نوشته بود: «حس می کنم اگر واقعاً می خواهیم تغییر به وجود آوریم، مهم است که با رئیس جمهور آینده امان ارتباط مستقیم داشته باشیم.»

انتقاد های زیادی از او شد، ولی وست به نظر می آمد که از این مسئله ناراحت نشده، چرا که روز بعد عکس کپی مجله «تایم» را که دونالد ترامپ را فرد سال نامیده بود توئیت کرد.

سخنگوی وست به سوالات «سی ان ان» در پاره دلیل پاک کردن این توئیت ها پاسخ نداده است.

منابع دیگری که از ملاقات وست با ترامپ مطلع بودند به «سی ان ان» گفتند که نگرانی اصلی وست در مورد شرایط زادگاهش شیکاگو است. «او [وست] امیدوار است که این مسئله را برای دفتر ریاست جمهوری ترامپ تازه نگه دارد تا آنها بوجود آوردن امنیت در شیکاگو را در اولویت قرار دهند.»

وست حتی پیشتر در پایان کنسرتش در ماه نوامبر گفت: «به همه شما گفته بودم که من رأی نداده ام. ولی اگه می خواستم رأی بدهم، به ترامپ رأی می دادم.»

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG